Як вибрати ритуальну службу

Будучи замовниками ритуальних послуг, родичі покійного мають повне право вибрати будь-яку ритуальну службу для організації похорону та вирішити, які ретельно товари і послуги дійсно необхідні.

Чтобы оформить качественный ритуал сервис необходимо ознакомиться со всей информацией.

Незважаючи на те, що формально родичі покійного можуть організувати похорон, не вдаючись до допомоги ритуальної служби, статистика показує, що лише незначний відсоток похорону проходить дійсно без участі похоронних бюро. Причиною тому - цілком зрозуміле бажання сім'ї покійного організувати похорон гідно і в найкоротші терміни. У цьому випадку питання правильного вибору ритуальної служби стоїть найбільш гостро.

На жаль, в даний час в інтернеті можна знайти величезну кількість відгуків про роботу несумлінних ритуальних служб або окремих ритуальних агентів. Ці відгуки дають наочний приклад того, з якими службами співпрацювати не варто. Нижче перераховані основні з них.

Яким ритуальним службам можна довіряти?

Виходячи з перерахованих вище видів недобросовісних ритуальних служб, можна зробити висновок про те, як повинна виглядати надійна ритуальна служба.

Надійна ритуальна служба:

не купує інформацію про смерть, тому співпраця з такою службою завжди починається з вашого дзвінка;

робить секрету зі своїх реквізитів, які можна дізнатися, звернувшись до сайту компанії або офіційним документам;

здійснює свою співпрацю з замовником на основі квитанції-договору на ритуальні послуги, в якому фіксуються всі замовлені товари і послуги і їх вартість;

надає каталог продукції з актуальними цінами;

інформує замовника про всі діючі пільги.

Співпраця з подібною компанією є запорукою гідної організації похорону, а також отримання всіх передбачених законодавством пільг.

Похожие страницы: