Як самостійно зробити перегородки з гіпсокартону?

Кожній людині хочеться, щоб його будинок був затишним куточком для спокійного проведення часу і відпочинку. Але на жаль більшість квартир мають однотипну, не надто зручне планування. Раніше доводилося з цим миритися або місяцями оббивати пороги чиновників, щоб оформити всі необхідні документи. В даний час з появою сучасних будівельних матеріалів, таких, як гіпсокартон, зробити швидку перепланування не складе особливих труднощів. Оскільки ніяких дозволів для цього не буде потрібно.

Дуже практично і економно зробити перегородки из гипсокартона Киев, вам гарантується надійність і якість.

Чому гіпсокартон?

Гіпсокартон - це сучасний оздоблювальний матеріал, що відрізняється своєю практичністю, універсальністю та простотою використання. Він використовується в вирівнюванні стін, з нього монтують підвісні багаторівневі стелі різного ступеня складності, роблять всілякі декоративні елементи інтер'єру (арки, колони, ніші), а також зводять міжкімнатні перегородки різної конфігурації.

Переваги гіпсокартону

Екологічність. Цей матеріал складається виключно з натуральних компонентів і не становить загрози для здоров'я.

Легкість монтажу і демонтажу. Гіпсокартон дуже легкий, тому з нього можна споруджувати візуально масивні конструкції, які не обтяжуючи навантаження на перекриття. При необхідності демонтаж гіпсокартонної конструкції робиться так само швидко.

Невисока вартість у порівнянні з іншими подібними матеріалами.

Гіпсокартонні панелі дозволяють швидко без «мокрих» і запорошених процесів вирівнювати вертикальні і горизонтальні поверхні. Що значно знижує тимчасові рамки і матеріальні витрати будь-якого ремонту.

Чи не маловажним є той факт, що гіпсокартон не запалюється, а тільки обвуглюється. Тому Відповідність всім нормам пожежної безпеки.

Види перегородок

Перегородки бувають різноманітними і несуть різне функціональне навантаження. Завдяки гнучкості і універсальності матеріалу можна змонтувати конструкцію різної складності, дозволяючи вписати перегородку в інтер'єр будь-якої квартири або офісу.

Існує кілька найпоширеніших конструкцій:

Кутова (криволінійна) перегородка - вона має вигнуту форму, утворює при повороті якийсь кут. Такі конструкції частіше використовуються для зонування в ванних кімнатах і кухнях.

Арочна конструкція - найпоширеніший метод поділу кімнатного простору. Його відмінна риса - арочний отвір по центру. Іноді арочний отвір оформляється декоративної дверима. Але частіше залишається порожнім.

Перегородка з вікнами - це улюблений дизайнерський метод «пожвавлення» простору. Він успішно використовується як в житлових приміщеннях, так і офісних. Вікна можна зробити найхимерніших геометричних форм і розмірів.

Похожие страницы: