Як контролювати хід ремонту не виходячи з дому

Якщо ремонт квартири (або будинку) виконувати не власними руками - значить, в приміщеннях багато часу знаходяться зовсім чужі люди. І нема чого переживати, що вони там роблять - треба контролювати те, що відбувається. Звичайно, слід спочатку наймати заслуговують на довіру фахівців в солідній організації, але безоглядно покладатися на свій вибір теж нерозумно.

Заказать вери двери вы можете не выходя из дома.

Сумлінна праця не може коштувати дешево. Наймаючи будівельників, треба адекватно уявляти собі розцінки послуг і реально запланувати в кошторисі витрат ці гроші. А після якісного виконання ремонту - сповна розплатитися. І це зовсім не виключає контроль за процесом. Надані самі собі, будівельники можуть привласнити частину будматеріалів або навмисно заощадити, зіпсувати при необережному поводженні.

Окрема головний біль - закупівля всього необхідного для ремонту квартири . Якщо договір оформлений на надання комплексу послуг «під ключ», то бригада може з'явитися з усім своїм і приступити до ремонту негайно, а замовник сплачує обумовлену суму за підсумковий результат - і за роботу, і за матеріали. Наймаючи вузьких фахівців-обробників для конкретних потреб, можна довірити вибір і закупівлю їм самим, але представляти вартість і необхідну кількість матеріалів дуже корисно - це допоможе не надто перевищити попередній кошторис витрат.

реалії життя

Найгірший варіант розвитку подій - коли найняті працівники виявляються схильними до шкідливих звичок, особливо пияцтва. Від таких горе-фахівців краще відмовлятися відразу і на поріг їх більше не пускати. Якщо постійна присутність господаря неможливо - треба бути хоча б на зв'язку, по телефону. Не слід самоусуватися від прийняття рішень - всі важливі питання повинен визначати сам замовник, а не виконавці.

Буває так, що ремонт доводиться робити без тимчасового переїзду. В такому випадку популярний поетапний метод: спочатку прибрати меблі з однієї кімнати, зробити там все як треба, знову переставити і взятися за наступну. Вартість ремонту кімнати в середньому виявиться вище і часу це займе більше, але грошей на кожен етап доведеться збирати значно менше підсумкової суми, завжди можна пригальмувати або поміняти початкові плани - наприклад, вибрати іншу обробку або колір.

Будівельники не повинні приходити і йти коли захочуть, безконтрольно користуватися електрикою / газом / водою. Стане в нагоді і графік виконання робіт.

Похожие страницы: