Виробництво і переваги бетонних єврозабору

Бетонні єврозабори в основному затребувані в приватних домоволодіннях, а також в промислових підприємствах, різних господарських блоках.Фахівці відзначають, що для індивідуального будівництва це - ідеальний варіант, оскільки він міцний, надійний і довговічний. Ціна на єврозабори бетонні прийнятна для середнього споживача, а якість і надійність знаходяться на високому рівні. Для користувачів, які замовляють двосторонній паркан, ціна буде вище, оскільки витрата матеріалу там буде значно більше.

Быстрая и качественная Установка еврозабора Харьков на выгодных условиях.

Висота еврозабора зазвичай виконується в межах 2 м плюс-мінус 0,5 метра. За вибором замовника, паркан може бути прозорим, або глухим, крізь який нічого не буде видно. Еврозабор виконується у вигляді секцій, і при цьому довжина 1 секції становить 2 метри. Тому перед монтажем паркану треба порахувати скільки цілих секцій увійде на майданчик по прямій лінії паркану. І додати ще одну, яку при необхідності можна буде підпиляти.

Щоб правильно розрахувати, скільки треба опорних стовпів, треба до кількості двометрових секцій додати одиницю, отримане число і буде шуканої величиною. Такий розрахунок застосовується для рівного безперервного забору. Якщо будуть вигини, то на кожен вигин додає ще по одному стовпа. Для хвіртки і воріт - теж по стовпу.

Такий вид забору володіє високими експлуатаційними властивостями. У його виготовленні застосовується високоякісний цемент марки ПЦ-500. Це матеріал, що відрізняється високою стійкістю до атмосферних опадів, перепадом температур. Для порівняння, такий матеріал використовують на аеродромах, при влаштуванні злітної смуги.

Іншим матеріалом є гранітний щебінь фракції 5х20. Цей фракційний щебінь сприяє найкращому зчепленню цементу.

Річковий пісок відповідає за міцність, оскільки сприяє кращому зчепленню всіх компонентів суміші. Чистий річковий пісок не містить глини, уламків інших матеріалів і сторонніх включень.

Пластифікатори, використовувані для виробництва сировини, сприяють скороченню пористості, ущільнення бетону. 

Похожие страницы: