Приховані камери - доступний спосіб убезпечити будинок

Питання безпеки в нашому неспокійному і постійно мінливому світі - один з найважливіших. На щастя, технології не стоять на місці, надаючи можливість захищати життя людей і їх майно. Один з таких способів - приховані відеокамери.

Хотите обезопасить свой дом, камера sq8 для скрытого наблюдения дома будет правильным выбором.

Приховане відеоспостереження має широкий спектр застосувань. Перш за все, такі системи безпеки поширені в комерційній сфері, де важливо запобігти розкрадання і вандалізм - в магазинах, офісах, на виробництві. У будинку міні-камери допоможуть контролювати дії найманих працівників.

Що таке прихована відеокамера?

Це невелика камера, вбудована в датчики протипожежної безпеки і деталі інтер'єру, які легко відкриваються і дозволяють зробити отвір для об'єктива.

Такі пристрої працюють безшумно, миттєво вмикаються і вимикаються завдяки датчику руху або звуку. Запис буде збережено на жорсткий диск або на вбудовану пам'ять гаджета. У першому випадку ви зможете переглядати запис онлайн і в режимі реального часу на моніторі комп'ютера або телевізорі.

Приховані відеокамери не вимагають особливих навичок в роботі з такою технікою. Як правило, все, що вам потрібно, - задати дату, вибрати параметри сигналу, дозвіл запису.

Якщо передбачається відеоспостереження в нічний час, слід звернути увагу на моделі, обладнані високочутливої матрицею і джерелом ІЧ-освітлення.

Види камер прихованого відеоспостереження

Камери прихованого відеоспостереження мають різну конструкцію і набір функцій. Таким чином, розрізняють:

провідні і бездротові. Провідні використовуються для стаціонарного використання і вимагають прокладки кабелю. Бездротові передають дані через Wi-Fi модуль;

з датчиком звуку. Реагують на шум понад 65 ДЦ. Завдяки цьому вони економлять свій заряд, пам'ять і електроенергію. Такі моделі записують не тільки зображення, але ще і звук;

з датчиком руху. Реагує на появу рух в розглядаємому секторі. Таким чином, як і моделі з датчиком звуку, економлять електроенергію і пам'ять. Дозволяють вести запис в HD-якості.

Похожие страницы: