Найпопулярніший будівельний матеріал

Піноблок - відносно легкий і довговічний будівельний матеріал, до складу якого входить цемент і пісок, змішані з водою і спеціальні піноутворюючі реагенти. Піна в даному будматеріалі потрібно для підтримки потрібної кількості повітря, що дає пінопластові блоку його унікальні характеристики. Піноблоки за своїми фізичними, механічним і споживчим параметрами найбільше нагадує дерево, але вони більш міцні і екологічно чисті, оскільки на них не впливають гниють і інші явища, в тому числі і мікроорганізми.

Шукайте якісну і сучасну квартиру для своєї сім'ї, на nivki-park.com.ua представлений великий вибір сучасних будинків.

Якщо ви бажаєте використовувати піноблоки для збірки будинку, то ви зробили доцільний вибір. В даний час піноблок є досить популярним будматеріалом.

Основою широку поширеність пінопластового блоку є надійність, екологічність, довгий термін служби, міцність, простота обробки і прийнятна вартість, яку, при цьому, можна зменшити, купивши блок дешевше, безпосередньо у виробника.

Цей будматеріал прекрасно підходить для швидкого і ефективного монтажу різних будівельних конструкцій, а також житлових будинків. Головними перевагами пінопластового блоку є низька теплопровідність, міцність, легка вага, вогнестійкість, екологічність. Піноблок також характеризується відмінною звукоізоляцією і теплоізоляційними параметрами. Взимку він зберігає тепло в кімнаті, а влітку - створює прохолоду. Завдяки забезпеченню оптимального мікроклімату, виключається ймовірність розвитку респіраторних захворювань у домочадців. Стіна з блоків з пінопласту, яка має аналогічні звукоізоляційні властивості з цегляною стіною, набагато менше її товщини. У зв'язку з цим, застосування пінних блоків в Єкатеринбурзі розширює внутрішній простір приміщень.

Ціна пінопласту від виробника формується лише з розрахунку вартості виготовлення і використаного сировини, без посередників і інших проміжних витрат.

Перш ніж придбати даний матеріал, ознайомтеся докладніше з його основними характеристиками і прейскурантом, оскільки ціна блоків залежить від його марки і розміру.

Похожие страницы: