На якому поверсі краще купити квартиру?

Спостерігати місто з висоти пташиного польоту або вибрати квартиру на нижньому поверсі? Це рішення кожного. Ми лише розповімо всі плюси і мінуси.

ЖК Сирецькі сади на свойому сайті syretski-sady.com.ua для своїх клієнтів має великий вибір якісих квартир.

Як відомо, про смаки не сперечаються, і кожна людина має власну думку, на якому поверсі йому буде краще і комфортніше проживати. Те, що добре для одного, в іншого може викликати роздратування і навіть неприйняття. Хтось отримує насолоду від споглядання заходу сонця з 12-го поверху, а комусь і подумати страшно про те, що можна жити на такій висоті. Багато що залежить і від типу житла, адже в новій висотці і в панельній 9-поверхівці 1970-х років мешканці стикаються часом з абсолютно різними проблемами.

Проте, не можна виключити цілий ряд об'єктивних чинників, які потрібно враховувати при покупці житла. І якщо у покупця є вибір (а він завжди є), то краще зважити перед укладенням договору всі плюси і мінуси проживання на різних поверхах, щоб потім не довелося кусати лікті.

Трохи про аутсайдерів

Традиційно непопулярні серед росіян поверхи - перший і останній. Перший поверх настільки не любить москвичами, що ціна квартир на ньому може бути на 10-15% нижче, ніж на інші в під'їзді. З іншого боку, дешевизна може стати перевагою для покупця, який обмежений у коштах. Багато що тут залежить від стану будинку, наявності по сусідству комерційних приміщень і багато чого іншого, про що ми поговоримо докладніше в наступному розділі.

Недоліки та гідності 1-го поверху

У проживання на першому поверсі дійсно є серйозні недоліки, тому потрібно зважити всі "за" і "проти", перш ніж погодитися на таку угоду. Найважливіший з них - це близькість підвалу. Особливо це стосується старих будинків, яким вже виповнилося по 30-40 років. В зношених трубах раз у раз виникають течі, які стають причиною неприємних запахів і розмноження небажаної фауни - від комарів і тарганів до щурів і мишей. Підвищена вологість і холодні підлоги - це не все "принади" першого поверху.

Ще одне джерело смороду - сміттєпровід. Саме на рівні першого поверху відбувається накопичення нечистот, які надають повітрю перших поверхів "неповторний аромат". Ті, хто стоїть під вікном сміттєві баки повітря теж не озонують. Другий момент, який потрібно враховувати при покупці квартири на першому поверсі - небезпека проникнення в житло злодіїв і грабіжників. Через це мешканцям доводиться захищати вікна гратами. Погодьтеся - дивитися на навколишній світ крізь ґрати не дуже приємно, не кажучи вже про те, що в разі пожежі вискочити через вікно не вдасться.

Не можна не згадати і про те, що сусіди з усіх поверхів цілими днями ходять через вашу майданчик, а це - шум, гам, галас з ранку до вечора. Якщо ж біля під'їзду стоїть лавочка, то в теплу пору року вам не буде спокою і ночами.

Ще одне джерело дискомфорту - комерційні об'єкти, яких багато на перших поверхах. Салони краси, відділення банків, торгові точки, кафе, майстерні приваблюють безліч людей, а це - додатковий шум і автомобілі. Машини з товаром, вивантажують у задніх дверей магазинів, створюють незручності для мешканців. Особливо це стосується людей похилого віку і тих, хто віддає перевагу тиші і спокій.

Однак, щоб картина не виглядала так вже похмуро, необхідно згадати і про достоїнства проживання на першому поверсі. Кожна медаль має зворотний бік, і ми зараз збираємося показати її читачеві. Мешканці першого поверху не залежать від поломок ліфта, та й взагалі з вулиці до квартири можна дістатися протягом кількох секунд і так само швидко вибратися з неї в разі потреби, наприклад, пожежі.

Живучи на першому поверсі, зручно робити великі покупки - як відомо, їх безкоштовно доставляють тільки до дверей під'їзду, а за підйом на поверх потрібно доплачувати.

Знову-таки, живучи на першому поверсі, неможливо затопити сусідів, а діти можуть бігати і стрибати по підлозі, не боячись потурбувати стареньку знизу. Під вікнами квартири зручно ставити машину і здійснювати моніторинг її збереження. Загалом, у квартир на першому поверсі вистачає і мінусів, і плюсів, а що переважить - вирішувати вам.

Похожие страницы: