З якого матеріалу будувати будинок?

Приймаючи рішення про будівництво будинку, треба буде розв'язати один з найголовніших питань - з якого матеріалу будувати, чому віддати перевагу? Відповідь не така проста.

Качественная американская краска представлена на сайте интернет магазина MultyDecor.

Довгий час дерево було єдиним матеріалом для споруди. Воно має непогані теплоізоляційними характеристиками і добре зберігає температуру всередині. Взимку в дерев'яному будинку тепло, а влітку прохолодно. Але у дерева є і недоліки. Перш за все, дерево добре горить, а значить ризик пожежі у дерев'яній будівлі вище. Крім того, дерево схильне до гниття і поразки грибком. На будівельному ринку представлені засоби для поліпшення опору дерев'яних конструкцій цим руйнівним діям. Але все ж необхідно постійно провітрювати і просушувати такі споруди. Хороший дерев'яний будинок прослужить вам до 70 років.

Іншим матеріалом, що має довгу історію, є цегла. Для будівництва будинків використовують цеглу, виготовлений з обпаленої глини. Існує кілька видів такої цегли. Для будівництва стін застосовується пустотілий або повнотіла цегла. Облицювальну цеглу, як випливає з його назви, застосовується для зведення зовнішніх стін будинку. Також цеглини розрізняються характеристиками міцності і морозостійкості. В цілому, будівництво будинку з цегли обійдеться дорожче дерев'яного. І його також необхідно просушувати і провітрювати, уникаючи появи цвілі і грибка. Будинок, побудований з цегли, простоїть близько 100 років.


Все більш поширеним в будівництві стає пінобетон, або газобетон. Це штучний камінь, що містить всередині рівномірно розподілені порожнини, заповнені газом. Такий матеріал добре прогрівається і утримує тепло в будинку. Але варто припинити подачу тепла, будинок, побудований з цього матеріалу, швидко охолоне. Його характеристики дуже сильно залежать від того, які компоненти використовувалися при виробництві. Це можуть бути цемент, керамзит, пісок або вапно. Перевага будинків з пінобетону в простоті і швидкості зведення. Такий будинок цілком реально побудувати за кілька літніх місяців. Але щоб підтримувати його в належному стані, необхідно постійно його прогрівати. Термін служби таких будинків можна порівняти з цегляними.

Поки ще не отримало такого широкого розповсюдження будівництво за каркасною технологією має масу цікавих достоїнств. По-перше, це швидкість зведення будинку. Також привабливо виглядає можливість побудувати будинок практично будь-якої конфігурації. Необхідно лише грамотно спроектувати каркас майбутнього будинку. Але найбільше приваблює ціна. Середня вартість зведення каркасного житла буде нижче вартості аналогічного дерев'яного або цегляного будинку.

У кожного матеріалу можна знайти свої плюси, а при бажанні і мінуси, тому вибирати, який матеріал підійде в кожному конкретному випадку, необхідно за допомогою фахівця. Від цього залежить, наскільки комфортним і затишним буде ваш новий будинок.

Похожие страницы: