Будівництво дачних будиночків Каркасних

kat-3-1Каркасні будинки - це швидкобудуюємі конструкції на основі каркаса з дерева або металу.Каркасні будинки, проекти яких Ви можете подивитися на нашому сайті, складаються з наступних елементів:

 
     
  • нижня і верхня обв'язка;
  •  
  • станів стійки;
  •  
  • внутрішня і зовнішня обшивка;
  •  
  • теплоізоляція.
  •  
 

Каркасні будинки в Казані останнім часом стали дуже популярні.Це обумовлено простий, але надійною технологією зведення будинку.Якщо Вас цікавлять каркасні будинки, проекти в Казані знайти не складно.Ви можете подивитися готові проекти каркасних будинків у нас в офісі, або на сайті.

 

Один з напрямків роботи компанії «Елітбрус» - це будівництво каркасних будинків.Казань, як і багато інші мегаполіси, переходить на якісно новий рівень життя.Це близькість до природи, спокій і респектабельні сусіди. Все це можливо в основному лише в заміських селищах.Ось чому будівництво каркасних будинків в Казані ведеться особливо щільно саме за містом, в тому числі і в дачних масивах.

 

kat-3-2Якщо Ви розглядаєте каркасні будинки, проекти, побудовані за фінською технологією, заслуговують особливої ​​уваги.Каркасні будинки в Казані, створені за цією технологією, мають як утеплювач ековату, прокладену між шарами паро-та гідроізоляційної плівки, що надійно захищає від протягів і холоду. Виробництво karkasnyh будинок за фінською технологією дозволяє отримати рок товщиною 200 мм в силу analogičnuû метрової цегляною стіною.

 

Переваги каркасних будинків

 

Каркасний будинок, купити який Ви можете в компанії «Елітбрус», можна зовні обшити деревом, фасадною цеглиною, або сайдингом.Для тих, хто цінує комфорт і затишок, піклуватися про своє здоров'я та здоров'я своєї родини, кращим вибором будуть каркасні дерев'яні будинки.Ми пропонуємо будівництво каркасних будинків «під ключ» з внутрішньою і зовнішньою обробкою.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

У Самарі будівництво стадіону ЧС-2018 з футболу розпочнеться у липні - Прогород Самара
4 червня цього року засіданні урядової будівлі будівельної міністра Самарської області Олексій Гришин zaâvil, технічний директор будівельної Самарської стадіоні otstaet графіки - normativnyj період будівництва власності sostavlâet 41 на місяць, а будівництво ostalos 34 місяців.5 червня Мерія Самари видала ..


Похожие страницы: