Вибираємо матрац

Якісний сон - запорука доброго здоров'я і бадьорого настрою. Вибір матраца в цьому питанні відіграє першорядну роль. Саме матрац може забезпечити правильне положення тіла під час сну і створити максимальний комфорт. Матраци діляться на два типи: пружинні та безпружинні.

Самые лучшие и качественные матрасы вы можете купить Mattressima, здесь вас ждет большой выбор и доступные цены.

У пружинних матрацах також виділяють два види моделей: матраци з незалежним пружинним блоком і класичний залежний пружинний блок Bonnell. У матрацах з незалежним блоком, кожна пружина працює окремо від інших. Такі пружини рівномірно приймають навантаження різних частин тіла, ідеально підлаштовуються під кожен вигин тулуба, тим самим забезпечуючи правильну підтримку хребта. В середньому, кількість пружин в таких матрац варіюється від 250 до 350 штук на кожен квадратний метр вироби.

Відмінною особливістю матраців з пружинним блоком Bonnell є особлива форма спіралей. Радіус витків таких спіралей зменшується, таким чином вони не стикаються між собою, що дозволяє уникнути тертя пружин і скрипу. Саме за рахунок зменшення радіусу пружин і створюється ортопедичний ефект матраца. Такі матраци більш довговічні у використанні. Крім того, такі матраци більш прийнятні за ціною, що і робить їх доступнішими і привабливішими для споживачів.

Відмінність безпружинних матраців від пружинних полягає в меншій висоті вироби і більшої жорсткості конструкції. Такі матраци бувають монолітними або комбінованими. У монолітних безпружинних матрацах один шар наповнювача. Найякіснішими монолітними матрацами вважаються вироби з наповнювачем з латексу, який забезпечує циркуляцію повітря, пружність і довговічність.

У випадку з комбінованими матрацами, наповнювачами можуть служити кілька різних матеріалів: і латекс, і кокосове волокно, і піна з «ефектом пам'яті», шерсть, бавовна, пінополіуретан, термовойлок та інші. Саме від наповнювача і буде залежати жорсткість матраца. І тут головне, не перестаратися. Припущення, що чим жорсткіше матрац, тим краще для хребта, помилково. Жорсткість матраца повинна визначаться тим, наскільки комфортно ви себе при цьому відчуваєте.

Найголовніше, який би матрац ви не вибрали, пам'ятайте, що основна його функція полягає в тому, що він повинен забезпечувати комфорт під час сну, підтримувати тіло і знімати втому і напругу.

Похожие страницы: