Вибираємо фасадний декор - елементи декору фасаду з пінопласту

Декор фасаду - це один з найскладніших питань архітектурного оформлення будівель. Тому що на відміну від інтер'єрів фасад будівель постійно піддається впливу навколишнього середовища (це ультрафіолетове випромінювання і підвищена вологість, перепади температур і процеси замерзання і розморожування води). В наші дні для вирішення цієї дилеми пропонують елементи декору фасаду як бюджетні, так і дорогі.

Сделает ваш дом оригинальным и уютным Фасадный декор из пенопласта, который очень надежный и практичный.

Фахівці з усього світу за архітектурним фасадного декору довго ламали голову над тим, як врівноважити довговічність і вартість, оригінальність форм і інші параметри декоративних елементів. В кінцевому підсумку вони прийшли до інноваційному рішенню, що фасадний декор з пінопласту , тобто з нанесеним на нього захисним акриловим покриттям. Цей захисний шару не надає виробу потрібну твердість і в цей же час пластичність, за допомогою якої з часом не з'являються тріщини (а це часто буває в місцях вигинів виробів).

Декоративні елементи з пінопласту мають невелику вагу, не обтяжують конструкцію фасаду і не тягнуть за собою додаткові витрати на монтаж і підйом елементів на висоту. До фасаду будівлі ці елементи приклеюються спеціальним клеїть складом з подальшим затягуванням штукатуркою або нанесенням фасадної фарби. Так, у пінопласту відсутній прямий контакт із зовнішнім середовищем, він захищений від впливів зовнішніх факторів, що вельми позначається на терміні експлуатації.

Використання елементів декору фасаду будівлі (або фасадної ліпнини ) з пінопласту - це вірне рішення в оформленні фасадів будівель. Такий фасадний декор з пінополістиролу істотно прискорить процес декору фасаду. Крім цього, вас приємно порадує його ціна, адже вона істотно нижче, ніж вартість традиційних матеріалів для фасадного декору.

Похожие страницы: