​Відновлювальний ремонт штукатурки стін: поради та етапи робіт.

Нічого вічного в нашому світі немає, штукатурка з часом може дати тріщини і навіть почати відходити від підстави, через затоплення сусідами або інших зовнішніх факторів, наприклад, через усадки нового будинку або демонтажних робіт в сусідніх приміщеннях. Особливо це небезпечно, коли подібні явища відбуваються на стелі, штукатурка має чималу вагу і може завдати травми людині, впавши з 3х метрової висоти. Щоб цього не сталося необхідно стежити за станом штукатурки, особливо якщо вона була виконана багато років назад.

Оригнальные элементы фасада Вы можете смотреть у нас, их стоимость Вас приятно удивит.

Існує два типи пошкоджень штукатурного шару:

тріщини

Відшарування від основи

Як дізнатися, що штукатурку стін потрібно ремонтувати

Тріщини легко виявити, досить уважно подивитися на поверхню. Як правило, вони проступають крізь чистову обробку і навіть можуть розірвати шпалери. А ось відшарування візуально можна не помітити. Для того щоб виявити відшарування штукатурки від підстави, необхідно простукати всю поверхню. Якщо чути глухий, пустотіла звук - значить штукатурка відшаровується від підстави стін або стелі.

Етапи відновного ремонту штукатурки

Видалення старої штукатурки. Всю штукатурку, яка відходить від основи необхідно видалити, зробити це можна шпателем або перфоратором. Штукатурний шар, щільно тримається, збивати не потрібно.

Грунтування. Після того, як вся нещільно прилягає штукатурка видалена, проводиться Обеспилеваніе поверхні пензлем або пилососом і грунтування поверхні. Грунтовку слід вибирати грунтуючись на її властивості, так як для різної поверхні стін використовуються різні грунтовки. Якщо потрібно зробити ремонт штукатурки після затоплення, то необхідно використовувати спеціальні грунтувальні склади для знищення цвілі і грибка. Краї старого штукатурного шару потрібно так само ретельно заґрунтувати пензлем.

Монтаж штукатурної сітки. Штукатурну сітку необхідно використовувати тільки в тому випадку, якщо на самій стіні є тріщини (таке часто зустрічається на пінобетонних перегородках), а на стелі зазвичай штукатурка тріскається в місцях стику панелей перекриття. Штукатурна стеклотканевая сітка вмазують в товщу штукатурного шару, тільки в цьому випадку вона буде максимально працювати! Якщо тріщин на підставі не виявлено, то в сітці немає необхідності. Штукатурка так само може тріснути або почати відставати від підстави через великої товщини штукатурного шару, що перевищує 50 мм. В цьому випадку краще прикріпити до основи металеву штукатурну сітку для поліпшення зчеплення штукатурки з основою.

Похожие страницы: