Утеплення мансардів: з чого почати?

Слово «Мансарда» зобов'язане своїм появою французької конструктора Франсуа Мансара (етакая гра слова, де у ролі бала виступала прізвище). У колишні часи мансарда служила житлом «бідних», а також чернорабочих слуг і служанок. Але пізніше вдруг мансарда обрела поклонників у лице художників, актерів та іншої інтелігенції. Було це давно, і нині передні романтики змінили образ монументів просто до незнайомства! Переобразивши її, вони додавали комфорту, щоб трудитися в ньому в задоволенні та вдуванні! А потом і прилечь віддохнути. Т.е. і світла спальня і робочий канал в одній мансарді!

Предлагаем профессиональный Эротический массаж Киев, который поможет вашему телу расслабиться и получить удовольствие.

Стало традицією вже робити мансарди в особистих будинках та котеджях.

Правда використовують її як темнушку, як канал, де зберігаються і складають речі перед тим, як їх викинути) Не випадково мансарди стали такими пилесборниками, де мало світла і мало місця.Ну да залишаємо лірику. Перейдем к техніці.

Як утеплять мансарду?

Тепло - це сама головне в мансарді. Ведь, оскільки це все одно, то вона швидко втрачає накопичене тепло. Что можно предпринять?

Заполняем расстояние между стропилами теплоизоляционным материалом. Наприклад, пеностеклом. Утеплюємо не тільки «наклони», але й передні стіни, незважаючи на те, що вони з брусу.

Теперь об укладке утеплювача. Як уникнути влаги? Как вариант, можно изготовить вентиляцию размером около 5см в слое термоизоляции (между основой и утеплителем). Лож внахлест, проклеіваем клейкою стрічкою. Все стыки! Потім все це дело прикриває матеріал, який не пропускає вологість. Целлофан згодится. Пришиваем цю конструкцію з стропільем за допомогою древесных реек.

Помимо стен, у утеплення потрібні також полы. Пол засыпаем керамзитом, простір між опорами заправляємо утеплювачем. Сверху укладываем лист фанеры.

Отлично! Велика робота проделана. Можете себе поздравить. Ви «вбиваєте зразу двох зайців одним вистрелом». І тепло гарантировано, і прекрасна шумоізоляція.

Сейчас в мансарді тепло. Пора перейти до основної роботи. Монтаж гіпсокартону до стелі та стін краще довірити професіоналам, тому ми перейдемо до специфічної роботи. Якщо хочете виготовити інтегровані шафи, звільняйте будинок від зайвого перевантаження всередині, то стінки всередині скидання покрівлі обшиваємо картоном.

Якщо ви хочете «зрізати куточки», тоді прикріплюємо гіпсокартон до жорсткого каркасу. Либо к древесному. Каркас так скрепляем со стропилами. В якості отделочного матеріалу використовуємо матеріал влагоупорний. При бажанні можна встановити внутрішню перегородку. Она поделит вашу мансарду на дві частини. Вхід у ваш «календар» просто можна зробити в цій імпровізованій стінці.

На этом всё. Пусть ваша мансарда буде і тепло в зимнюю стужу і радує серце.

Похожие страницы: