Трансформатори струму. Види і пристрій. Призначення і робота

За ідеєю, для вимірювання високої напруги необхідно використовувати дуже громіздкі пристрої, які мають серйозну і якісну ізоляцію. Однак, не потрібно бути фахівцем, щоб розуміти всю неможливість використання таких пристроїв, скажімо так, в побутових умовах, тим не менш, можливість використання вимірювального обладнання високої напруги є, завдяки вже створеним щодо мініатюрним апаратів, які називаються «вимірювальні трансформатори струму». 

Специалисты компании помогут выбрать трансформатор напряжения быстро и по лучшей цене.

Зауважимо, що основне призначення трансформатора напруги полягає в можливості використання для вимірювальних цілей незалежно від напруги струму самих звичайних приладів, що мають стандартні параметри.

Вимірювальні трансформатори струму: призначення

Досить часто трапляється, що істотна потужність електричного струму створює дуже високу напругу, здатне виводити з ладу навіть найпотужніший вимірювальний прилад, в основному через згоряння котушки, після чого пристрій перестає функціонувати. Основне призначення вимірювального трансформатора струму, перш за все, дозволяє без шкоди безпеці і справності вимірювального приладу проводити вимірювання потужності будь-якої сили і напруги.

Трансформатор струму: пристрій

Пристрій трансформатора струму досить просте для фахівців, якщо в «двох словах», то складається воно з муздрамтеатру, саме він є основним, головним і важливим елементом, якщо мова йде про трансформаторі спеціального призначення, крім якого в пристрої є ще й дві обмотки.

Область застосування і додаткове призначення трансформаторів струму

Трансформатор використовується всюди, де є висока напруга струму, для роботи навіть з самими, здавалося б, простими приладами необхідно мати певний рівень знань і бути підготовленим фахівцем, тільки в цьому випадку, робота з даними обладнанням буде безпечна. Пристрій здатний не тільки вимірювати напругу в мережі, але і стабілізувати її роботу, завдяки чому можна уникнути наслідків різких і значних стрибків напруги, які в свою чергу призводять до сумних, а часто плачевних наслідків.

Вимірювальні трансформатори напруги: застосування

Трансформатори часто використовують в побуті для стабілізації напруги електромережі;

Трифазні трансформатори використовують в зварювальних апаратах і так далі.

Для того щоб вибрати трансформатор для власних потреб необхідно проконсультуватися з досвідченими і кваліфікованими фахівцями, які зможуть порекомендувати оптимально відповідне обладнання.

Похожие страницы: