Сонячний колектор - водонагрівач для будинку, басейну

Сонячну енергію для будинку можна отримувати майже безкоштовно і в досить великих кількостях. Чому не даром? Тому що, платити все ж доведеться, але не Cонце, а виробникам і монтажникам сонячних колекторів.

Если Вы хотите, чтобы в Вашем доме было тепло и уютно и желаете установить теплотехническое оборудование в Днепре, мы предлагаем свои услуги по установке оборудования для отопления. Узнать условия монтажа твердотопливных котлов, работающих на угле или дровах, Вы сможете на нашем сайте. Специалисты гарантируют надежность и качество установки и монтажа твердотопливных котлов.

Використання енергії Сонця в системах опалення та гарячого водопостачання приватного будинку, а також для нагріву води в басейні, в міру швидкого зростання вартості енергоносіїв, стає все більш вигідним . Термін окупності сонячного обладнання будинку з кожним роком стає дедалі менше.

У країнах Євросоюзу встановлення сонячних колекторів в нових будинках є обов'язковою.

Чим далі від екватора, чим більше похмурих днів в році, чим вище забруднення повітря, тим менше сонячної енергії падає на Землю.

Інтенсивність сонячного випромінювання в південних регіонах Росії, на території України, на південь від 52 про с.ш., становить від 1000 до 1350 кВт * год / м 2 / рік .

У наших південних широтах найбільша інтенсивність сонячного випромінювання доводиться на період з березня по жовтень. В цей час потреба в опаленні будинку мінімальна. Тому сонячну енергію в основному використовують для нагрівання води в системі гарячого водопостачання будинку і для підігріву води в басейні.

У системах опалення приватного будинку сонячні колектори застосовують рідше - тільки як допоміжні нагрівачі до котла. Розрахунки і практика застосування показують, що використання сонячних колекторів в системах опалення в наших широтах в більшості випадків не окуповує витрати на їх установку .

Слід зауважити, що термін окупності установок сонячного нагріву дуже сильно залежить від вартості палива , яке використовується в будинку для опалення та нагріву води в системі ГВП. Наприклад, за 1 кВт * год енергії, що надходить з електричної мережі, господар будинку заплатить приблизно в 10 разів більше, ніж за таку ж кількість, отриманої від котла на природному газі.

У будинках, де для опалення або нагрівання води використовується електроенергія, або працюють котли на дорогих видах палива, встановлення сонячних колекторів буде найбільш вигідна.

Розробка й оснащення систем опалення та ГВП сонячним колектором обійдеться дешевше , якщо їх установку передбачити відразу, на стадії проектування і будівництва будинку. Переробки завжди обходяться дорожче.

Сонячний колектор для будинку, басейну

Сонячний колектор - це апарат , в якому енергія сонячних променів перетворюється в теплову енергію теплоносія. Теплоносій переносить тепло від сонячного колектора до нагрівачів систем гарячого водопостачання та опалення. В якості теплоносія використовують воду або що не замерзають рідини.

Сонячний колектор може мати різну конструкцію. Існують три принципових схеми пристрою сонячного колектора .

Похожие страницы: