Плити OSB - легка укладка і недорога ціна

На даний момент каркасне будівництво з дерева - це більш розвинений сегмент будівельної промисловості. Плити OSB - це саме той будівельний матеріал, який в сьогоднішній час найбільше використовується для різних видів будівництва.

Самые лучшие цены на osb харьков на сайте компании «БудХарьков».
Плити ОСБ - це плити, виготовлені з тріски з однаковою товщиною і розмірами. Прямокутні плоскі тріски спресовуються за рахунок високого тиску і температури, а потім обробляються спеціальним складом, що клеїть - водостійкими смолами. Синтетичний віск, який використовується для покриття поверхні плити, також сприяє створенню безлічі фізико-хімічних характеристик плити OSB.

Укладання ОСБ не вимагає додаткових витрат в експлуатації, такі плити на будь-яку поверхню встановлюються легко і швидко. ОСБ можна розпиляти або прибити, можна надати їй будь-яку форму і розмір, а можна приклеїти за допомогою спеціального клею. Такі якості максимально сприяють процесу укладання ОСБ.

Плита OSB практично не має дефектів. Незважаючи на те, що OSB ціна зовсім не висока, її якість стоїть на належному рівні і перевершує якість багатьох інших деревних будматеріалів. Крім того, що укладання ОСБ не вимагає додаткових сил і часу, плита має і безліч інших переваг.

Орієнтовано-стружкових плити мають високу міцність, всередині їх структури відсутні повітряні кишені, сучки і неоднорідні волокна, також плита неймовірно пручається вигинів, що грає основну роль в каркасному житловому будівництві. Також древесно- стружкова плита вологостійка, вона не схильна до розшарування і є прекрасним підставою під різні оздоблювальні матеріали.

Застосовуються ці будівельні вироби в багатьох областях. Завдяки властивостям і OSB ціною, плита користується величезним попитом, з неї не тільки зводять житлові будинки або роблять внутрішню і зовнішню обробку, також листи ОСБ чудово підходять в якості сировини для виробництва стелажів і полиць в торгових і складських приміщеннях. Також ідеально їх застосування і у виробництві пакувальної продукції, такої як ящики, контейнери, піддони і коробки.

У меблевій промисловості з орієнтовано-стружкових листів виготовляють декоративні та конструктивні елементи, наприклад, корпуси меблів, спинки для стільців або ж стільниці для столів. Також з них роблять різні стенди, рекламні щити і багато іншого.


ОСБ - відмінний матеріал для виготовлення тимчасових конструкцій. Само по собі тимчасова споруда не вимагає великих витрат, а якщо ще як будматеріал використовувати плити OSB, ціна на будівництво значно знизиться.

Про застосування орієнтовано-стружкових листів в будівництві можна говорити дуже і дуже довго. Крім того, що ОСБ є початковим сировиною для виробництва сендвіч-панелей, тобто з цього будматеріалу можна вибудувати повністю весь будинок, так це ще й основний матеріал, який чудово підходить для виготовлення несучих конструкцій. З деревно-стружкової плити виробляють двотаврові балки або ж різні перекриття, також плити прекрасно підходять для виготовлення несучих стін.

ОСБ - це відмінний по всіх параметрах будматеріал, який простий в установці, має високу щільність і вологостійкість, додає жорсткість будь-якої конструкції. Після використання плит відходів практично не залишається, в цьому також полягає вигода даного будматеріалу. Завдяки екологічної безпеки матеріалу, орієнтовано-стружкові листи створюють при будівництві не тільки відмінні експлуатаційні властивості приміщенню, а й затишну теплу атмосферу, в яку хочеться повертатися знову і знову.

Похожие страницы: