ПАЛЬОВІ ФУНДАМЕНТИ

Пальові фундаменти здавна користувалися популярністю. Багато будинків і навіть хатини, які були розташовані в місцях, де може бути підтоплення водою, були побудовані за допомогою дерев'яних паль. З їх допомогою споруда значно піднімалася над землею.

Отримати юридичні послуги ви можете у нас за вигідною ціною.

Будинки, які зведені з використанням пальового фундаменту, завжди будуть відмінно захищені від диких звірів, так як вхід на пристойній відстані від землі.

У давні часи палі забивали своїми руками, це була титанічна праця. Для того, щоб виготовити тисячі паль, транспортувати до місця, а потім вбити їх вручну, потрібно багато робочих рук.

Сьогодні такий фундамент активно використовується при будівництві будинків в два і більше поверхів на слабкому грунті. Такий фундамент дає можливість виключити земельні роботи в безпідвальних будівлях або скоротити їх обсяг, якщо є технічне підпілля. Палі беруть на себе все навантаження від стін будівлі і споруди, а потім передають їх верствам грунту, які лежать нижче.

Зараз вручну забивати палі не потрібно, що помітно полегшило життя будівельникам. Цим сьогодні займається спеціальна сваєбійна техніка (набивні палі) або влаштовують буро-набивні палі, коли заповнюють пробурені свердловини бетоном (набивні палі).

Довжина паль індивідуально розраховується, в приватному будівництві вона становить 4-6 метрів. Вибрати вид фундаменту, який буде використовуватися при будівництві вашого будинку, допоможуть фахівці. До них ви неодмінно зверніться, щоб купити проект будинку.

Похожие страницы: