Можна зробити світильник з паперових стаканчиків и Люстры WunderLicht

Вторинна переробка матеріалів створення з них нових, унікальних предметів є сьогодні дуже популярною тенденцією. Можна навіть створити дизайнерський світильник зі звичайних паперових стаканчиків. Для виготовлення красивою лампи в спальню можна використовувати абажур з паперу у формі кулі і паперові стаканчики.

Купить люстру WunderLicht вы можете на сайте http://graffiti-svet.com.ua/catalog/wunderlicht-spoty магазина "Граффити".

Завдяки пістолета з гарячим клеєм робота над світильником не займе багато часу. Дотримуйтесь інструкцій отримуйте задоволення і натхнення.

Необхідні інструменти та матеріали:
- Паперовий абажур в формі кулі діаметром 30,5 см
- Пістолет для клею і палички прозорого клею відповідного діаметру
- 180 штук форм для суфле або стаканчиків для соусів з вощеного паперу (форми, які використовуються в представленому проекті, мають обсяг близько 30 мл)
Можна зробити світильник з паперових стаканчиків. Покроковий майстер-клас

Крок 1
Придбайте і зберіть цілий паперовий абажур, вставивши всередину металеву розпірку, відповідно до прикладеної інструкцією.

крок 2
Нагрійте клейовий пістолет до потрібної температури, нанесіть трохи клею на підставу одного з паперових стаканчиків. Приклейте стаканчик на поверхню абажура, починаючи від заснування, так, щоб його край опинився на одному рівні з краєм отвору в абажурі. Повторіть те ж саме з другим стаканчиком, наклеївши його на цей раз з протилежного боку.

крок 3
Завершіть перший ряд, приклеївши залишилися стаканчики. Кожен з них повинен прилягати до попереднього, ще один приклеюємо завжди на протилежній стороні. Цей метод допоможе Вам рівномірно розподілити стаканчики навколо підстави.
У нашого плафона мається на підставі отвір діаметром 7 см, для виконання першого ряду нам було потрібно 9 стаканчиків. Перед тим, як приступити до склеювання, перевірте, скільки стаканчиків поміститься навколо отвору Вашого абажура.


крок 4
Другий ряд стаканчиків наклейте в шаховому розташуванні до чашках першого ряду.

крок 5
Використовуйте пістолет для склеювання, щоб приклеїти такі стаканчики третього ряду і четвертого, розміщуючи їх в шаховому порядку до попереднього ряду, так щоб вони утворювали кола.

крок 6
З четвертого ряду стаканчики почнемо приклеювати вертикальними лініями. Ви повинні приклеїти їх безпосередньо над чашечками попереднього ряду, а не так, як досі. Діаметр кулі буде збільшуватися в міру наближення до центру, що означає, що між чашечками простір буде ставати все більше і більше.
Однак розміщення стаканчиків в рівних шпальтах навколо абажура дасть в результаті впорядковане розташування. Щоб досягти найкращого результату, переконайтеся, що вертикальні стовпці є ідеально рівними, так само, як і відстань між чашечками.

крок 7
При наближенні до верхнього отвору, діаметр стане поступово зменшуватися, так само як і інтервали між чашечками. Тепер поверніться до того ж методу приклеювання, який використовували на початку: стаканчики стануть розташовуватися між двома чашечками попереднього ряду.
Завершіть роботу, приклеївши останній ряд навколо верхнього отвору абажура, а потім підвісьте готовий абажур відповідно до інструкції по установці на упаковці.

Источник статьи: graffiti-svet.com.ua

Похожие страницы: