Анатомія світла: вибираємо світильник для лофт

Інтер'єри в стилі лофт і еклектика з елементами лофт не втрачають своєї популярності серед замовників вже кілька років. Давайте уважніше розглянемо кілька видів світильників, які відмінно підійдуть для оформлення такого простору, підкреслять його індустріальне настрій і додадуть родзинку.

Купить светильники в стиле лофт Вы можете в интернет магазине LAMPO4KI.COM.UA.

1) «Лампочка Ілліча: актуально і в минулому, і в сьогоденні
У самотньої підвішеною без абажура лампочці, безумовно, відчувається настрій стилю лофт; є в цьому щось індустріальне, сміливе, пов'язане з розвитком прогресу. Сьогодні на піку популярності знаходяться світильники, дизайн яких тяжіє до мінімалізму. Крім того, мода циклічна, тому не дивно, що досить простий предмет, колишній справжнім дивом техніки на рубежі 19 і 20 століть, в переосмислено вигляді знову стало актуальним. Сьогодні дизайнери прикрашають сучасні інтер'єри лаконічними підвісами на красивих шнурах з декоративними патронами з бетону, мармуру, кераміки, дерева і металу. І це дійсно виглядає дуже стильно і оригінально

2) Мідь і латунь: блиск благородних металів
Лофт незмінно асоціюється з бетонними перекриттями, старої цегляною кладкою і предметами з історією. Гра на контрастах - ідеальне рішення, щоб збалансувати пощерблені поверхні. На тлі старої цегляної кладки будь-якого кольору - червоно-коричневого або білого - відмінно виглядатимуть світильники мідного, золотого і сріблястого відтінку. Блиск відполірованих плафонів додасть інтер'єру динаміки.


3) Світильники-прожектори: максимум світла
Класичні американські лофти середини 20 століття - це покинуті фабрики, склади і заводи, тобто величезні простори. Наповнити їх світлом в темний час доби можна було лише за допомогою потужних прожекторів. Сьогодні інтер'єри в стилі лофт або з його елементами не завжди мають на увазі великі простори, проте світильники, що нагадують прожектори, як і раніше будуть до речі. Сучасні моделі від провідних світових дизайнерів не виглядають так грубо і брутально, як їх прототип. Для їх виготовлення може використовуватися не тільки метал, але і пластик і скло. Крім того, з'явилися світильники самих різних забарвлень, що дозволяє підібрати підходящий варіант для кожного конкретного інтер'єру.

4) Стимпанк: настрій вікторіанської епохи і прославляння прогресу
Лофт - це еклектичний стиль, в якому можуть гармонійно поєднуватися між собою елементи різних стилів. Наприклад, тут будуть дуже до речі світильники в стилі стімпанк. Стімпанк незмінно асоціюється з вікторіанської епохою і прогресом у всіх його проявах. Цей стиль ніби зійшов зі сторінок науково-фантастичних романів Жюль Верна і Герберта Уеллса: шестерінки, труби, важелі і крани стають елементами світильників. І це відмінне рішення для лофт! У класичних лофт комунікації, елементи системи опалення, водопостачання та вентиляції не заховані, вони грають роль декоративних елементів. Світильники з тонких труб і шестерень прекрасно доповнять це оформлення, підкреслять нестандартність інтер'єру і привнесуть в нього щось казково-вінтажну.

Похожие страницы: