Мій дім - моя фортеця

Напевно кожен у своєму житті так висловлювався на адресу свого будинку. І сенс цих слів у кожного завжди свій. Для кого-то це визначення, що саме він господар і власник свого житла і ділянки. У іншого ж є всі підстави і право говорити про «фортеці», причому в обох сенсах цього слова.

Осуществить Ремонт кафе вы сможете вместе с нашими специалистами.

Будівельні матеріали
Безсумнівно, не кожен будинок можна назвати фортецею, так як упор робиться на будматеріал, з якого він побудований, починаючи від фундаменту і закінчуючи димарем на даху.

Ринок сьогодні багатий різноманітністю будівельного матеріалу, як за ціною, так і за якістю і кількістю. Тому, можливо, майбутній власник будинку стикається з проблемою вибору матеріалу, з якого планується спорудження майбутнього будинку.

Розглянемо будинок, основою якого є дерево. Масив краще використовувати з хвойних порід дерев, так як це природний, екологічно чистий матеріал, дуже міцний, форма стовбура максимально рівна, належної довжини, без сучків і не розтріскується.

Сосна поширений варіант серед майбутніх забудовників. Безумовно, модрина, дуб і інші породи, що перевершують масив сосни за деякими показниками, мають більш високу ціну.

Будинки з дерева користуються широким споживчим попитом і мають ряд прекрасних позитивних якостей. По-перше, це екологічно чистий матеріал, має гарну теплоізоляцією, зберігає міцність і функціональність на багато десятиліть. По-друге, дерев'яний будинок не потребує додаткової внутрішньої обробки, на чому можна добре заощадити.

Особливо це стосується будинків, що зводяться з такого високотехнологічного будівельного матеріалу, як клеєний брус, що відрізняється своєю особливою міцністю, вогнестійкістю і надійністю. Будинки з клеєного бруса зовні естетичні, своєю деревної текстурою сприятливо впливають на візуальне сприйняття людини. Слід також особливо тут відзначити той факт, що збірка дерев'яної споруди з використанням даного будматеріалу проводитися в максимально короткі терміни, всі деталі будинку збираються як конструктор, сама споруда після зведення не потребує очікуванні усадки.


Приємним доповненням є атмосфера і повітря, повноправно панують в дерев'яному будинку, що, зрозуміло, позитивно впливає на самопочуття людини. Деревина дозволяє прекрасно зберігати тепло всередині будівлі, забезпечуючи при цьому оптимальний обмін вологи. Так що, дерев'яна будівля, що має всіх перерахованих безліччю позитивних якостей, завжди буде підтримувати ваше самопочуття і настрій на вищому рівні, що в свою чергу, надасть сприятливий вплив на ваше якість життя.

Будинок, побудований за допомогою цегли, безперечно, являє собою яскравий колорит, можливість незвичайної обробки, добротність і звичайно авторитет. Красива, рівна кладка завжди притягує погляд і в душі несвідомо відгукується схвально. Крім того, цегла - це вогнетривкий матеріал, зберігає тепло і затишок в домі.

Пінобетонний блок - правильної прямокутної форми, легкий, що на порядок полегшує його кладку. За теплотехнічних характеристиках пінобетонний блок перевершує цегла приблизно в два рази. Він довговічний, екологічно нейтральний, має звукоізолюючі властивості. Великий попит на цей матеріал говорить про його популярності серед забудовників.

Каркасна методика побудови будинку широко застосовується за кордоном в таких країнах як Англія, Німеччина, США, Скандинавія та інші. У нашій країні ця методика поступово починає набирати обертів. Каркас з дерева або металу дуже ефективний за рахунок швидкості зведення і легкості конструкції. Фундамент такого будинку може бути полегшеним, що не втрачаючи при цьому свого призначення.

Утеплювачем в даній ситуації виступає високотехнологічний матеріал, наприклад ековата, яка маючи ряд переваг ще і нешкідлива для людини. Це робить будинок дуже теплим, міцним, ізольованим від шуму, вітру і не позбавленим того шарму, притаманного домівках виконаного за допомогою іншого матеріалу.

Вибираючи основу для побудови свого нового будинку, майбутній власник керується своїми законами, принципами та поглядами на життя. У будь-якому випадку кожен представлений вище варіант, будь то кам'яні будівлі або дерев'яні будинки з бруса, сповна виправдає покладені на нього очікування. І кожна зведена фортеця буде служити Вам правдою і не одне покоління.

Похожие страницы: