Квартирний переїзд за запланованим сценарієм

Переїзд – це незліченна кількість сумок і коробок, які потрібно скласти, носити і розбирати. Це зіпсована поверхня меблів, незвичне напруження всіх м'язів і маса витрачених нервів. Досі ці асоціації переслідують вас, коли плануєте нове місце проживання? Тоді до сьогодні ви переїжджали своїми силами, не звертаючись за допомогою професіоналів.

А саме вони знають, що таке переїзд без нервів. Адже коли переїжджаєш щоденно, то ця подія стає буденністю. А, як і для будь-якої іншого події в житті, для переїзду є певний сценарій і, якщо його дотримуватися, то все пройде без додаткових часових і грошових витрат.

Як планують переїзд: пакети послуг на кожен випадок
Є кілька варіантів перевезення вантажів за участю компанії «УРА! Переїзд». Вони відрізняються за набором послуг і ступеня участі господарів у самому процесі квартирного переїзду. Стандартний сценарій, коли ви самостійно запаковуєте речі, звертаючись тільки за допомогою вантажників і водія вантажного автомобіля – це пакет «Економ». У нього також включені попередній виїзд менеджера для оцінки вартості майбутніх робіт, з урахуванням необхідного часу і достатнього за місткості кузова автомобіля, і оренда пакувальних матеріалів для ваших речей.

Коли ви розумієте, що захистити правильно меблі для перевезення, а тим більше зібрати їх на новому місці, самостійно буде важко, ми пропонуємо пакет «Базовий». У цьому випадку ви отримаєте допомогу ще у прибиранні непотрібного сміття у новій квартирі і знижку 20% на оренду пакувальних матеріалів.

Якщо часу на переїзд катастрофічно обмаль і ви розумієте, що самостійно не впораєтеся, то пакет «Еліт» - це те, що вам потрібно. Працівники компанії можуть навіть без вашої участі зібрати всі речі, надійно упакувати їх за всіма правилами переїзду, завантажити і перевезти на нову квартиру. І тут вже: зняти чохли та плівку, зібрати і закріпити, розставити і підключити, прибрати. Загалом, все, що люди роблять тижнями, у спеціалізованих працівників ладиться за один робочий день!

А що, якщо вдень здійснити задумане не виходить? Наші співробітники знають, що таке перевезення вантажу по Львову вночі, адже ми обслуговуємо клієнтів навіть після заходу сонця! Головні критерії переїзду: швидко, якісно та в зручний час, здійсненні з компанією «УРА! Переїзд».

Похожие страницы: