Мідні труби для опалення та кондиціонерів

Ще кілька років тому система опалення, оснащена чавунними радіаторами і трубами зі сталі, вважалася надійним і найбільш оптимальним варіантом. Сучасні ж фахівці бачать в такій конструкції ряд недоліків, наприклад, схильність заліза до появи іржі, та й стики труб не завжди є ідеальними, навіть якщо їх обробляють спеціальними герметиками або обмотують волоссячком льону.

В магазине Рикстон вы можете купить все необходимые детали для котлов отопления.

Мідні труби для системи опалення - правильний вибір!

Саме тому людина почала замислюватися про вибір альтернативного варіанта сталевих труб. Останнім часом особливою популярністю користуються пластикові або металопластикові труби, а також мідні труби для опалення, причому останні є найбільш надійними.

Як показує практика, мідні труби знаходять собі активне застосування не тільки при монтажі системи опалення в будинку, але і при створенні трубопроводів для водопостачання, як холодного, так і гарячого, при організації системи «теплої підлоги», при створенні систем для виведення конденсату, а також відмінно підходить труба мідна для кондиціонерів.

Насправді на мідні труби ціна значно більше, ніж на труби з пластика або металопластику, але в той же час конструкції з міді мають ряд переваг, якими далеко не завжди можуть похвалитися інші різновиди труб:

По-перше , мідні труби стійко переносять вплив корозійних процесів.

По-друге, Завдяки універсальності матеріалу дані труби можуть впевнено застосовуватися в абсолютно будь-яких сантехнічних системах. По-третє, мідні труби досить просто і легко монтуються.

По-четверте , при необхідності такі труби можна дуже легко обробити.

По-п'яте , мідні труби для опалення мають відмінний зовнішній вигляд, а ця їхня характеристика дозволяє здійснювати монтаж як прихованого, так і відкритого типу.

По-шосте , системи опалення з мідних труб можуть бути найрізноманітнішою конфігурації, а досягається це наявністю значної кількості фітингів.

При створенні системи опалення важливо звернути увагу на діаметр обраних труб, а для цього повинна бути розрахована максимальна швидкість потоку води, а також можливі втрати тиску. Як вже було сказано, мідна труба досить просто з'єднується з трубопроводами, виготовленими з будь-яких інших матеріалів, але при цьому також необхідно врахувати наступні моменти - необхідно ретельно обробити місце стику труб, щоб надалі не утворювалася корозія, і з'єднання повинно бути максимально якісним для уникнення можливості виникнення небажаних протікання.

Мідь може легко взаємодіяти з такими металами, як сталь і латунь, і вважається, що таке з'єднання буде найбільш стійко переносити вплив корозії. Фахівці не радять поєднувати між собою при монтажі системи опалення труби з міді та оцинкованої сталі, адже в такому випадку високий рівень електронегативності мідних труб буде негативно впливати на стан труб зі сталі.

Мідна труба для кондиціонерів може з'єднуватися з трубою з оцинкованої сталі лише в тому випадку, якщо в якості з'єднувача використовується спеціальний перехідник, виготовлений з латуні. При створенні закритої системи, під якою і безпосередньо розуміється система опалення, з'єднання сталевих і мідних труб між собою допускається, але при цьому головне слідувати одному важливому правилу: в системі повинно постійно бути надлишковий тиск, а теплоносій не повинен контактувати з киснем.

Хоча на мідні труби ціна не така вже й низька, як на пластикові труби, наприклад, але в багатьох країнах Європи саме конструкції їх міді займають лідируючу позицію при монтажі систем опалення та водопроводу. Система опалення, створена за допомогою таких труб, стає оптимальним варіантом опалення і житлових будівель, і промислових підприємств, і громадських установ. Іншими словами, сфер їх використання досить багато, і з кожним днем стає ще більше.

Мідь за багатьма параметрами вважається ідеальним варіантом для створення систем опалення водяного типу в домашніх умовах. Пояснюється це просто, адже більшість котлів, які пропонуються сучасними виробниками, також виготовляються з міді, тому при з'єднанні труб не виникатиме жодних проблем в плані несумісності металів.

Надійність міді, як матеріалу для виготовлення труб і іншого опалювального обладнання, доведена десятиліттями, тому в якості таких конструкцій можна не сумніватися. Якість сучасних мідних труб доведено ще й тим, що всі ці компоненти обов'язково відповідають усім існуючим нормам якості і безпеки, і вони не представляють ніякої небезпеки ні для здоров'я людини, ні для екології. Мідь - матеріал майбутнього! 

Похожие страницы: