Килим для дитячої кімнати - як вибрати кращий

Кольоровий або чорно-білий? Гладкий або прикрашений казковими візерунками? Пухнастий, а може з коротким ворсом? Ми підкажемо, на що звернути увагу, вибираючи килим для дитячої кімнати.

Заказать качественный дизайн интерьера Днепр вы можете на нашем сайте.

Підлога в дитячій

Підлога в дитячій кімнаті виконує нескінченно багато функцій. В першу чергу, є відмінним місцем для веселощів і відпочинку, але може змінитися також в домашній спортзал, читальний зал або їдальню. У разі немовлят, підлогу, в свою чергу, є ідеальним простором для розвитку моторики, т. Е. Науки сідати, повзати і ходити. Таке простір повинен бути теплим і приємним на дотик, а для цього повністю безпечним, таким чином, правильно підібраний килим - це важливо.

У кімнаті дітей постарше і самих маленьких, які перебувають на етапі пізнання світу і тягнуть все до рота, краще за все підходять килими з коротким і дуже густим ворсом, тобто з теплою пряжі. На поверхні килима добре видно всі іграшки, кубики або пазли, і тому можна не боятися, що якийсь маленький елемент заплутається в довгий і пухнастий фліс. Такі килими також легко підтримувати в чистоті, тому якщо малюк уронет їжу, розіллє воду або розсиплеться пісок це не буде проблемою.

Дітки старшого віку мають трохи більше можливостей вибору, наприклад, пухнасті килими у всіх кольорах веселки, на яких можна зручно сидіти або лежати під час гри, навчання або читання цікавої книги.

Похожие страницы: