Фундамент під гараж

Гараж - це корисна споруда, яка виконує функцію захисту автомобіля. І абсолютно будь-який автовласник точно б не відмовився від його наявності в своєму розпорядженні. Гаражі бувають різних видів, але що загальне - це фундамент. Підстава споруди повинно бути міцним, надійним і довговічним. Якщо фундамент не зможе витримувати навантаження стін гаража та транспортного засобу, то споруда може зруйнуватися.

Купить профессиональные инстурменты в интернет магазине вам не составит ни какого труда, тут представлен широкий выбор и отличные цены.

Вибір фундаменту
Маса і площа гаража - це основні чинники, які впливають на вибір того чи іншого фундаменту. Якщо гараж досить масивний, то і фундамент повинен витримувати великі навантаження. Зазвичай під гараж зводиться підстава стрічкового типу. Стрічковий фундамент не вимагає витрати великих фінансових коштів, а зводиться досить просто і оперативно.


Особливості будівництва
В першу чергу, необхідно отримати інформацію про характеристики грунту (тип ґрунту, рівень залягання вод і ступінь промерзання) - для цього здійснюються геологічні заходи. Виходячи з отриманих даних, стане ясно - досить організації мелкозаглубленного підстави або ж буде потрібно облаштовувати заглиблений фундамент. Якщо грунт дуже вологий, то доведеться продумувати дренажну систему.

Покрокова інструкція
Для закладки фундаменту спочатку риють траншею. Глибина і розмір ями безпосередньо залежить від геологічних досліджень. На дно траншеї викладається так звана «подушка» з піску, який зверху покривається щебенем. Освічена маса добре ущільнюється. Потім виконується установка опалубки - вона посилюється за допомогою відповідної арматури.

Тепер можна переходити до заливання бетону. Заливання виробляється за допомогою обладнання або вручну. Бетон заливається пошарово. Кожен шар розрівнюється, а його приблизна товщина повинна дорівнювати 25-30 сантиметрам. Після того як бетон висохне, необхідно продумати шар гідроізоляції.

Якщо всі процедури виконані правильно, то вийде міцний і надійний фундамент.

Похожие страницы: