Двері з масиву і шпони: які краще вибрати?

Двері - одне з головних прикрас будь-якої квартири або будинку. Грамотно оформлені отвори можуть перетворити невелике житло в дивовижний світ чудес, а вишукані полотна можуть стати прикрасою кімнати або вигідно відтінити існуючий інтер'єр. Які двері краще вибрати? Масив або шпон ? Як правильно підібрати колір, породу дерева і декор полотен? Не існує єдино вірної відповіді на всі ці питання. Але щоб не помилитися з вибором, слід знати деякі особливості цих двох матеріалів.

Купить качественные Медкомнатные шпонированные двери для своего дома вы можете на нашем сайте.

Які двері краще: шпоновані або з масиву?

Двері з масиву виробляються з цілісних порід деревини. Отже, вони відрізняються такими безумовними перевагами, як:

Відмінні технічні характеристики. Двері відрізняються прекрасними теплоізоляційними і шумопоглинаючими властивостями;

Довговічність. Масив служить кілька десятків років, по праву вважається самим міцним і довговічним матеріалом виготовлення дверей. Крім того, дерево чудово реставрується і оновлюється;

Яскравий зовнішній вигляд. Двері з масиву перетворюють навіть найменшу квартиру в справжній палац, переносячи власників і гостей з реального світу в казковий. Однак такі двері будуть дивно виглядати в невеликих квартирах з низькими стелями, відволікаючи на себе увагу від решти інтер'єру.

Основним недоліком дверей з масиву є його реакція на атмосферні і температурні зміни: від сухого повітря на поверхні можуть утворитися тріщини, на фільонках з'являться фарбують частини, підвищена вологість сприяє деформацій і розбухання дверей. Ще однією особливістю масиву є його відносно висока ціна. Але якщо врахувати термін служби матеріалу, двері з масиву дійсно виявляються краще і довговічніше полотен з інших видів сировини.

Шпоновані двері з кожним днем стають все популярнішими. Каркас полотен проводиться з масиву дерева, а обшивка - з листя ДСП і МДФ. Товщина МДФ листа складає всього частки міліметрів, поверх листя накладається шпон, зверху наноситься захисний лак. Полотна можуть бути пофарбовані в будь-які відтінки і повторювати найнесподіваніші текстури.

Шпоновані двері відрізняються наступними перевагами:

Доступні цени.Многіе шпоновані двері, наприклад, моделі файн-лайн, коштують дешевше полотен з інших матеріалів, навіть самі економні клієнти зможуть дозволити собі встановити їх;

Міцність. Двері виробляються з натуральних матеріалів, покриттям служить клей або лігнін, що виділяється самим деревом при нагріванні. Бруски з'єднуються під тиском, каркас виготовляється з масиву дерев - дуба, клена, бука, ясена.

Стильний зовнішній вигляд. Всупереч розхожій думці, шпоновані двері нітрохи не поступаються за красою моделям з масиву, крім того, вони прекрасно будуть виглядати не тільки в класичних, але і в сучасних інтер'єрах;

Які двері краще встановити: масив або шпон? Відповідь на це питання залежить тільки від ваших уподобань.

Похожие страницы: