Чоловічі стрижки з хвостиком

Чоловік з довгим волоссям, які виглядають доглянуто і акуратно, завжди виділяється з натовпу і притягує до себе погляди. Але помилково вважати, що волоссю потрібно просто дати відрости до потрібної довжини, щоб придбати стиль. Ключем до висококласного іміджу є доглянутість і продуманість образу. А цього з легкістю дозволяє досягти стрижка.

Изменит ваш стиль стрижка короткая мужская, которая очень удобна и подходит всем.

Вибираємо стрижку з хвостом, пучком, кіскою

Перед вибором стрижки слід оцінити риси обличчя, форму голови і стиль одягу, який ви віддаєте перевагу. Наприклад, бізнесменові або офісному працівнику, дотримується ділового стилю, відмінно підійде чоловіча стрижка з поголеними скронями і хвостом на потилиці, з середньою довжиною волосся. Це створить образ серйозної людини, яка не зациклений на традиціях, цікавиться нововведеннями і готовий використовувати їх у власних інтересах або в цілях бізнесу.

Творчій людині, який віддає перевагу вільному стиль в одязі, можна порекомендувати чоловічі стрижки з кіскою ззаду. Така зачіска стане ключовим акцентом в стилі, додасть йому ноту екстраординарності і підкреслить індивідуальність.

Для активних і спортивних чоловіків і зовсім немає обмежень. Чоловічі стрижки з пучком на потилиці або на маківці, хвости різної довжини, косички - будь-яка варіація стане відмінним «партнером» для вашого іміджу. І єдиний критерій, за яким вам слід вибирати зачіску, комфорт і особисті переваги.

Ще одним правилом для вибору стрижки з хвостом є відповідність форми особи і зачіски. Так, чоловікам з худим і вузьким обличчям, а також з різко окресленими рисами слід віддати перевагу стрижок з класичним оформленням скронь.

При широкому або вилицюватому особі виголені скроні або довгі бакенбарди, навпаки, стануть відмінним вибором. А акцент слід зробити на самому хвості або пучку, який потрібно піднімати на верхівку, адже це візуально подовжить обличчя і зробить його більш вузьким.

Похожие страницы: