Чи варто брати квартиру в іпотеку? Може краще збирати?

Сьогодні слово іпотека знає навіть дитина. Але ось вирішуються на неї небагато позичальників. У чому полягають переваги даного кредитного продукту, що представляє собою довгостроковий займ на покупку житла?

Для тех кому срочно нужен кредит, взять кредит онлайн на карту вы можете у нас на выгодных условиях для вас.

Основна перевага - можливість для покупця придбати собі квартиру, заплативши лише перший внесок. Зазвичай він становить від десяти і до тридцяти відсотків від усієї суми, необхідної на покупку квартири. Решту коштів видає фінансова організація, кредитор, на термін до тридцяти років. Тобто, позичальник купує житло, тут же отримує право власності і здійснює виплати по кредиту, проживаючи у своїй власній квартирі. Також нерідко беруть іпотечний кредит під заставу вже наявної нерухомості, щоб заощадити на відсотках.

Іпотечний кредит

Для вітчизняного ринку кредитування іпотечний кредит - послуга не нова, але поки що для наших споживачів незнайома. Такий варіант вирішення квартирного питання - найнадійніший і прогресивний в наші дні. Майбутньому позичальникові залишається тільки визначитися з найбільш вигідною програмою, яка враховує ставки, терміни і валюту позики.

Вибираючи кредитора, слід особливу увагу приділити термінах кредитування і процентною ставкою, а також додатковим платних послуг. Це, безумовно, стосується будь-яких кредитних продуктів, будь то іпотека, автокредит чи інший вид позики.

Квартира в іпотеку

Які плюси і мінуси даного виду кредитування?

В першу чергу, квартира в іпотеку - це можливість швидко заселитися в своє житло, і віддавати за неї гроші протягом довгого терміну. Тобто, при зарплаті, наприклад, в тридцять тисяч, можна жити в своїй квартирі і платити третю частину грошей саме за власне житло, а не за наймане, коли гроші відлітають фактично в трубу.

Природно, потрібно правильно розраховувати свої сили, інакше можна придбати серйозну фінансову і навіть психологічну проблему.

Варто подумати заздалегідь і про терміни. Чим він вищий - тим менше будуть платежі. Але, на жаль, і тим більше переплата, яка буде складати третину вартості за житло за п'ятнадцять років. Це багатьох відштовхує від іпотеки, але все ж накопичити в наш час на житло - шанс, практично рівний нулю.

Також лякає майбутніх позичальників і інфляція, хоча в даній ситуації вона грає на руку позичальникові.

Існує думка, що кредитор для іпотеки повинен бути виключно надійним банком. Дане твердження не є вірним. Для позичальника не має значення, що станеться з кредитором - адже навіть при банкрутстві банку його активи просто переходять до іншої, більш сильної фінансової організації, а для самого клієнта іпотека залишається на тих же умовах, просто платить він вже іншому кредитору.

Одне з приємних доповнень до іпотечною позикою - податкове вирахування і податкова пільга по виплаті відсотків. Також є і соціальна іпотека, що надає серйозні переваги для деяких людей.

Похожие страницы: