Будинки з дерева: етапи проектування та будівництва и напольное покрытие Krono

Дерев'яне зодчество і будівництво будинків з дерева існувало на Русі здавна. Мистецтво побудови таких будинків з колод передавалося з покоління в покоління. Існували бригади теслярів, які досконало володіють цим ремеслом. І понині на Костромській землі збереглася спадщина цих древніх майстрів, їх нащадки і донині, використовуючи переданий досвід, несуть радість людям - будують гарні, теплі і добротні дерев'яні будинки в найкращих традиціях стародавнього дерев'яного зодчества.

Качественное напольное покрытие Вы можете купить на сайте http://www.graffiti.od.ua/catalog/napolnye-pokrytiya/brend/krono, ламинат Krono прекрасный выбор, прослужит долгий срок.
Не випадково, що на сьогоднішній день багато забудовників будують саме дерев'яні будинки. Вони унікальні за своїми властивостями. Правильно побудований будинок може прослужити не один десяток років, а деякі дерев'яні споруди, зведені російськими майстрами і дійшли до нас, стоять більше сотні років. У якісному дерев'яному будинку домочадцям не страшні зимові холоди, а влітку в спеку тут прохолодно і легко дихається.

Споруда дерев'яного будинку проходить в кілька етапів. Будь-яке будівництво починається з попереднього планування, тобто, необхідно визначитися, який саме будинок Вам потрібен. Для цього створюється ескізний дизайн проект. На цьому етапі можна визначитися в головних питаннях: вид матеріалу (брус або колода), поверховість будинку, план поверхів, оздоблення фасаду, форми даху, елементів оздоблення будинку для додання індивідуальності.

Після складається основний проект. На етапі проектування визначається загальна кількість матеріалів для будівництва, витрати по їх виготовленню, доставці, збірці. Проект враховує всі особливості монтажу будівлі аж до дрібниць.


Зведення і влаштування фундаменту - це найважливіший етап будівництва. Від правильно виконаного фундаменту, з урахуванням всіх показників (це і стану грунту, і наявність ґрунтових вод), залежить найголовніше - довговічність побудованого будинку. Як правило, в більшості випадків виконується мелкозаглубленний стрічковий фундамент. Цей тип фундаменту досить економічний і простий у виготовленні. Для дерев'яних будинків це найбільш оптимальний варіант. Але в залежності від типу грунту може знадобитися і більш дорогий варіант, наприклад, суцільний плитний або монолітний фундамент.

Після на готовому фундаменті починається збірка коробки будинку. Для цього готовий домокомплект збирають, при необхідності стики колод або бруса додатково утеплюються. Після складання виконується зведення даху: установка кроквяної системи та укладання покрівельного матеріалу.

Далі в залежності від того, який тип деревини використовувався і від технології будівництва, зрубу необхідно дати відстоятися певний час, оскільки дерев'яний будинок дає деяку усадку. Зазвичай термін усадки триває від трьох місяців до року. Після усадки можна приступати до установки вікон і дверей, а також до зовнішньої і внутрішньої обробки.

Источник статьи: www.graffiti.od.ua

Похожие страницы: