7 способів застосування грифельній фарби і як її зробити самому?

Грифельна фарба додасть незвичайний відтінок вашого інтер'єру. Якщо ви хочете додати новизни в будинок, то стіни з грифельній фарби будуть мати гарний вигляд. Темний колір фарби зробить приміщення стильним. Також ви можете сміливо малювати на поверхні з цієї фарби. 

По выгодной цене товары для дома заказать вы можете на нашем сайте.

Грифельна фарба дає безліч можливостей для зміни інтер'єру. Необхідно сказати про її достоїнства:

Підходить для будь-яких дизайнерський рішень

Чи не стирається

Написи на стінах змиваються водою

вогнестійкість

Чи не токсична, і міцно покриває поверхню

Купити фарбу можна в будь-якому будівельному магазині, але дешевше зробити її самостійно.

ГРИФЕЛЬНА ФАРБА В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Щоб написи на поверхні були яскравіше і чіткіше, необхідна глянцева акрилова фарба для стін на водній основі. Додавайте в фарбу цемент (4 ч. Ложки цементу на склянку з фарбою). Далі потрібно все перемішати і фарба буде готова. Якщо ви хочете намагнітити поверхню, то слід додавати в фарбу суху магнітну ґрунтовку.

Тепер, коли у вас є готова фарба, можна приступити до її використання.

7 СПОСОБІВ ЗАСТОСУВАННЯ ГРИФЕЛЬНІЙ ФАРБИ

Найпростіше застосування - це звичайна дошка, на якій можна малювати все. Покрийте цією фарбою будь-який шматок фанери або щільно картону, і ви отримаєте малювальну дошку.

Незвичайним способів є покриття фарбою холодильника. Купіть в будівельному магазині фарбу для пластику і приготуйте з неї необхідної розчин (грифельну фарбу). Стильний чорний холодильник відмінно поєднується з білим інтер'єром кухні. Пишіть на холодильники замітки, назва продуктів - в загальному, все, що захочете.

Якщо у вас є будинок з додатковим поверхом, можете пофарбувати стіну над сходами. Ви можете писати на ній свої думки або бажання. Проходячи по сходах, ви завжди будете бачити, що вас надихає.

Близько вашого робочого місця така стіна буде служити вам в ролі щоденника. Позначте важливі події, дати і плани на цій стіні.

Якщо ви добре малюєте, то можете зробити на стіні гарне зображення. Такий спосіб позбавити вас від потреби купувати шпалери - тепер ви можете змінити зовнішній вигляд стіни, намалювавши іншу картину. Добре малюються на стіні з грифельній фарби берези і виноградні лози.

У вас є діти? Тоді покрийте фарбою їх комод, щоб на кожному відділі позначити місце для певної речі. Тоді у вашої дитини все буде на своїх місцях.

Зробіть грифельну поверхню поруч із вхідними дверима. Ви зможете сповіщати членів вашої родини, куди ви йдете.

РОБОТА З ФАРБОЮ

Щоб наносити фарбу на стіни, для початку необхідно відчистити поверхню. Шпаклівкою вирівняйте стіни і нанесіть на них ґрунтовку. Після висихання шару грунтовки переміщайте фарбу і покрийте їй стіну рівномірно. Через 2 години фарба повинна висохнути, потім вам потрібно нанести ще один шар. Через 3 дні після фарбування ви можете повноцінно використовувати грифельну поверхню.

Змивати написи рекомендується змоченою ганчіркою. Придумуйте свої варіанти використання грифельній фарби і втілюйте їх в життя.

Похожие страницы: