Риштування для цивільного і промислового будівництва

Будь-який процес зведення будівлі або споруди повинен бути регламентований. Одним з головних пунктів правил є дотримання безпеки робітників під час проведення будівництва. Для здійснення цього пункту в повній мірі необхідно активно використовувати будівельні ліси, підібрати і купити які не складає особливих проблем.

Купить леса рамные Вы можете легко и доступно по выгодной цене на сайте компании "Леса-сервис".

Дана конструкція бере участь в будівництві споруд заввишки більше 3 метрів. Сьогодні лісу виготовляються зі сплавів легких металів, міцність яких забезпечує гарантоване опір навантаженні до 500 кг. Будь-який з видів будівельних лісів простий в монтажі і демонтажі, однак найбільш популярні ліси рамного типу. Рамна конструкція затребувана не тільки серед великих будівельних компаній, але і при приватному домобудівництві.

Фасадні будівельні ліси

Даний вид конструкцій займає почесне місце в класифікації лісів для будівництва. Він призначений для проведення зовнішніх і кладок робіт. Для роботи на фасадах різних складнощів задіюються не тільки рамні, але і хомутові, клинові й штирові лісу. Всі вони відрізняються специфічними функціями і можливостями монтажу. Фасадні риштування будівельне можуть бути як розбірні, так і цілісні. Перевага віддається першим, так як вони легко транспортуються і зберігаються.

Ліси будівельні відрізняються один від одного і по ряду інших параметрів, чому змінюється і їх ціна. Такі показники, як діаметр труб, довжина і висота по фасаду, кількість робочих ярусів і підйомів, впливають на ціну готової конструкції. Додаткові елементи і пристосування: ригелі настилу, кронштейни, опорні п'яти, діагональні і горизонтальні зв'язки - також можуть впливати на кінцеву вартість.

Похожие страницы: