Будівництво Лазні Дачний Відповідь

banya_za_steklom.jpg Створення банної зони у себе в будинку вимагає не тільки фінансових витрат.Повинна бути ідея, в якій будуть втілені Ваші бажання і уявлення про ідеальну парної, кімнаті відпочинку, турецької чи лазні.Здорово, коли в цьому процесі Вам допомагають професійні дизайнери «Дачного відповіді», а будують фахівці з компанії ІТС.

 

У програми «Дачний відповідь» і компанії ІТС вже є своя історія спільних будівництв.Дизайнери, проектувальники, інженери, будівельники - всі спільно працюють над проектами створення телевізійних СПА-зон.У всіх стоїть непросте завдання - зробити ідеальну банну композицію для героїв. Баня с пляжем - ИТС Проект повинен бути цікавим для показу в програмі, і зручний у використанні.

 

Перший проект - «Баня за склом» з'явився в 2010 році.

 

На одній підмосковній дачі творці програми заново побудували банний зруб і виконали всю обробку.На першому поверсі є парна, душ з полив'яні пристрій і купіллю, кімната відпочинку.На другому поверсі - відкрита веранда. Подивитися випуск цієї програми Ви можете за цим посиланням: "Баня за склом".

 

Другий проект - «Лазня з пляжем» був створений в 2011 році.

 

В ньому переробці піддався гараж героїв. Він виявився дуже вузьким для автомобіля, але чудово підійшов для парилки і передбанника.До гаражу прибудували кімнату відпочинку, а на вулиці встановили величезну купіль.В обробці парного приміщення була використана унікальна гімалайська сіль, яка сприяє оздоровленню організму.Після будівництва лазні з сіллю для програми, в асортименті компанії ІТС з'явилися збірні сауни з такою опцією.Подивитися випуск цієї програми Ви можете за цим посиланням: "Лазня з пляжем".

 

Тут у підвалі великого будинку в Малаховке створили зону відпочинку для всієї родини.До неї увійшла парна з червоного канадського кедра зі стіною зі скла, тропічний душ в кедрової обробці, світлова зона відпочинку з масажним кріслом і кімната відпочинку.Подивитися випуск цієї програми Ви можете за цим посиланням: "Підвал в новому світлі".

Возможно, вам понравится:

Курс по Васту. Будівництво
Курс по Васту. Будівництво

За результатами I півріччя, у більшості проектів на первинному ринку елітної заміської нерухомості відбувалися одна-дві угоди на місяць. - Російська нерухомість
Середня ціна пропозиції в домоволодінні (земельна ділянка з обов'язковим підрядом на будівництво котеджу) на первинному ринку елітного заміського житла в I півріччі 2014склала 4391. Середня площа будинку - 513 м2, середній бюджет покупки - $ 1944990.

Похожие страницы: