Будівництво Дачних Хозблок

Класичний дачний будиночок з його побутовим мінімалізмом важко назвати ідеальним місцем для відпочинку.

 

Що ж тоді можна сказати про ділянку, на якому окрім паркану і кількох дерев більше нічого немає?

 

Зіткнувшись з такою проблемою, власник починає проявляти чудеса винахідливості, поступово обживаючи заповітні сотки.

 

Для того, щоб максимально швидко створити прийнятні умови для роботи і відпочинку на дачі були створені легкі споруди, що отримали назву господарських блоків.

 

За десятиліття садово-городнього руху було розроблено чимало цікавих різновидів цих каркасних конструкцій. Тому для правильного вибору потрібно детально розглянути існуючі на ринку варіанти і пропозиції, а також оцінити витрати, необхідні для того, щоб купити готовий хозблок для дачі у виконанні «під ключ».

 

«Танцюємо від печі" - підбираємо приміщення хозблока під свої потреби

 

Не намагаючись осягнути неосяжне, вкажемо на базовий принцип, який повинен бути покладений в основу вибору «начинки» хозблока.Оскільки на дачі головним є питання індивідуальної гігієни, то найнеобхіднішим спорудою тут буде хозблок з туалетом і душем, що надає власнику необхідний мінімум «зручностей».

 

До цього скромному набору можна додати приміщення для зберігання садово-городнього інвентарю.Погодьтеся, що безглуздо буде виглядати інструментарій городника, складений в душі або туалеті.

 

Отже, три найважливіших побутових опції ми вже визначили.При цьому відділення хозблока для робочого інвентарю не повинно бути занадто тісним.Інакше в ньому не вдасться сховатися від грози або перепочити під час полуденної спеки.

   

Весну і осінь з їх холодними ранками і вечорами годинами не можна викреслити з плану дачних робіт.Тому господарський блок потрібно оснастити невеликою грубкою, яка допоможе обігрітися, просушити одяг і приготувати їжу.

 

Робити проект капітального цегельного вогнища не варто, оскільки для такої будови буде досить компактною канадської печі.Вона витрачає мінімум палива і за лічені хвилини піднімає температуру повітря до комфортної позначки.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

У столиці впорядкують міське кладовище - GAZETA.KZ
З метою підвищення архітектурно-художні форми капіталу realizuetsâ програми підвищення територія для розвитку та будівництва парків і скверів.В рамках даної .. Акмечеть.

Оазис у води від компанії «Террадек» у телепередачі «Фазенда» - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Цього разу команди програмного забезпечення зробив "ферма" і Компанія "Terradek» prevratili Звичайні ставок на Dacne ділянці в даний час працюють мистецтва.Спеціально ..

Похожие страницы: