Як вибрати ортопедичний матрац

Ортопедичний - означає використовуваний для лікування або компенсації будь-яких викривлень хребта і кінцівок. Але варто розуміти, що поняття «ортопедичний» у ставленні до матрацу зовсім не означає, що він може когось вилікувати. Він не зцілить від сколіозу, остеохондрозу та інших серйозних захворювань, але дозволить зберегти ваше здоров'я.

Качественный матрас ортопедический вы можете купить на нашем сайте.

Правильно підібраний матрац:

позбавить від больових синдромів, викликаних неправильним положенням тіла під час сну, і поліпшить ваше самопочуття,

буде додатковою профілактичним заходом проти розвитку захворювань хребта,

вбереже від прогресування вже наявних захворювань.

Сьогодні ортопедичним можна назвати матрац, який дозволить, конкретно вашому хребту, залишатися прямим протягом всього часу відпочинку. Виходить, що сам по собі матрац не може бути ортопедичним, а ортопедичний ефект досягається тільки коли ви використовуєте матрац, підібраний під ваші фізичні дані.

наприклад:

занадто м'який матрац під повним людиною прогнеться посередині і поперек опиниться розташована набагато нижче, ніж руки і ноги, тому хребет буде викривлений під час відпочинку. Так що в цьому випадку ортопедичним ефектом будуть володіти матраци середньої або високої жорсткості.

у худорлявої ж людини буде все навпаки. Жорсткий матрас не буде прогинатися під відносно невеликою масою тіла і хребет прийме неправильне положення. До того ж, у людей зі слаборозвиненою жирової і м'язової тканиною жорстка поверхня викличе дискомфорт. Зрозуміло, що в цій ситуації ортопедичним буде вважатися м'який матрац.ф

Похожие страницы: