Як вибрати дитячий одяг?

Вибір дитячого одягу - непросте завдання для батьків. Тут часто стоїть вибір між красою і користю для малюка. Нерідко батьки забувають про все, намагаючись народити дитину якомога красивіше на їх погляд. Батьки хочуть порадувати своїх діточок, вибираючи для них красиву, яскраву дитячу одяг, забуваючи іноді про зручність та якість матеріалів. Адже малюкові до двох, а іноді навіть і трьох років все одно, що якась модель одягу на них модна або не дуже, головне щоб було зручно, щоб матеріал був м'яким, одяг не сковував руху і дозволяла комфортно бігати і грати. Але після того як у малюка пройде період самоідентифікації, як тільки він почне усвідомлювати себе частиною соціуму, його зовнішній вигляд починає грати більш важливу роль, як у дівчаток, так і у хлопчиків. Ставати важливо в чому дитина піде в садок.

Детская одежда от лучшего производителя, на сайте https://marathon.ua/lego-wear/ вы можете купить по отличной цене.

Тому, дорогі батьки, вибираючи одяг для свого малюка, пам'ятайте, що головний сенс дитячого одягу - зручність, комфорт, а також користь для дитини, що розвивається. При виборі приділяйте увагу тканини, з якої виготовлено одяг, чи буде шкіра дихати в одязі. Синтетичні матеріали перешкоджають теплообміну і циркуляції повітря, а також здатні викликати подразнення і алергію.

Діти повинні багато і постійно рухатися, це просто необхідно для нормального і повноцінного розвитку. Детя багато граю, і на повітрі теж. Перебування на свіжому воздузе сприятливо позначається на розвитку і здоров'я. Коли вибираєте одяг для малюка, зверніть увагу на модель. Якщо одяг сковує рухи, то малюк буде менше рухатися, менше грати, і як наслідок може відставати від своїх однолітків у фізичному розвитку.

Традиційною одягом для малюків з дали часів були сорочечки та повзунки на лямках. Зараз великою популярністю користуються комбінезони, напівкомбінезони , повзунки на лямках і з ніжкою, різні боді, костюми, пісочники. Такі моделі добре сидять на всіх дітях, дозволяють вільно рухатися, в них легко вчитися сидіти, повзати, ходити і пізнавати світ навколо себе.

Малюкам до року не варто купувати кофти та светри без застібок, їх одягання вкрай складно, викликає негативну реакцію у малюка. А ось після року, коли малюк починає ходити, Ви можете порадувати себе і дитину костюмами, сукнями, сарафанах, футболками, спідничками, блузками, шортиками і брюками.

Коли Ви почнете привчати свою дитину до горщика, починайте одягати малюка в зручні штанці з великою, але не тугий гумкою.

Перед використанням нових речей, їх треба потрібно випрати і пропрасувати. При пранні дотримуйтесь інструкції, в такому випадку речі будуть довго зберігати свій колір, первісну форму і структуру тканини, не будуть зношуватися завчасно.

Купуючи одяг подумайте про безпеку. Серед деталей, які ще можна знайти на дитячому одязі, на жаль, небезпечні - це застібки, кнопки, зав'язки і розетки, намистинки та інші декоративні елементи. Всі вони повинні бути закріплені, регулярно перевіряйте міцність кріплення, а всі зайві краще зовсім зняти з одягу, щоб уникнути нещасних випадків.

Всі частини дитячого одягу, які можуть натерти шкіру дитини, повинні закриватися тканиною.

Дитячий одяг може бути з трикотажу або з тканини. Багато хто вважає, що одяг зручніше з трикотажу, ніж з тканини. Він дійсно є комфортним матеріалом для малюків першого року життя: не обмежує рухів, добре розстібається, легкий і гігієнічний.

Також для того, щоб одяг хороші сиділа на дитину, вибирайте розмір правильно, з урахуванням особливостей Вашої дитини. Але при цьому не рекомендуємо брати одяг точно в пору. Малюки швидко ростуть, тому одяг для них краще взяти трошки на виріст.

Дитячий одяг має бути естетичною. Для самих маленьких рекомендуємо речі, які містять малюнки - це позитивно впливає на розвиток малюка, тому що він може розглядати малюнок на своєму одязі і тим самим розвивати зір, різні елементи вбрання слід підбирати за кольором і стилю. Правильно підібрана колірна гамма завжди буде подобатися малюкові, і стимулювати його розвиток.

А діткам постарше дозвольте самим вибирати, що вони одягнуть в садок або на прогулянку, обмежившись порадами. Самостійний вибір допоможе розвивати індивідуальність і привчить до самостійності.

При покупці дитячого одягу приділяйте велику увагу виробнику товару.

Похожие страницы: