Які шпалери для сучасного залу будуть в моді и обои в интернет магазине Одессы "Интерьер Холл"

Перед покупкою шпалер необхідно підрахувати потрібну кількість матеріалу, щоб не потрапити в ситуацію, коли не вистачає пари сантиметрів. Традиційні шпалери випускаються рулонами стандартної довжини 10,5 м. Ширина рулонів різна (0,5, 0,7, 1,0 м).

Качественные и оригинальные обои представлены на сайте http://interiorhall.od.ua/ интернет магазина "Интерьер Холл".

Врахуйте відмінності шпалер по площі обклеювання. Це дуже важливий момент. Визначити необхідну кількість шпалер допоможе Замерка залу рулеткою вздовж і поперек. Значення після множення і буде площею робочих стін.

Далі необхідно від отриманої площі відняти площу вікон і дверей. Двері між кімнатами практично однакові 2,0 × 0,8 м. Теж саме стосується і вікон. Стандартні розміри віконних прорізів складають 1,75 × 1,6 м. Це означає, що від загальної площі залу необхідно відняти 1,6 і 2,8 м² відповідно.

Ви допустите помилку, якщо вирішите, що на цьому площа підрахована. Є ще багато нюансів, наприклад, обрізки, допуск, підгонка малюнка, нестандартна висота стелі. Стандартний рулон шпалер розрахований на висоту кімнати 2,6 м. Таким чином, виходить 4 смуги з одного рулону. Якщо ж висота стель більше, то і шпалер буде потрібно значно більше.

Типи шпалер
Колір - як кому подобається. Перевага в дизайні стильною вітальні слід віддати флізелінові шпалер, тому що вони мають щільну структуру, довговічні, приховують нерівності і недоліки, стійкі до тепла, не деформуються, підходять для фарбування, створюють чудовий інтер'єр, мають різну кольорову гаму.

Якість вінілових шпалер особливо не відрізняється від флізелінових. Такі шпалери легко піддаються очищенню й миттю, ідеально «маскуючи» шви.


Особливою прикрасою квартири стануть шпалери з тканини. Вони додадуть своєрідність і шарм вітальні, вишуканість дизайну, оригінальність інтер'єру. Мінуси: не підходять для мийки, накопичують бруд і пил.

Шпалери з тканих матеріалів не дуже практичні, так як недовговічні, дорогі і швидко брудняться.

Новинка на ринку оздоблювальних матеріалів - склошпалери. Вони виготовляються з високоякісного скловолокна, мають влагоустойчивостью і міцністю, пожежобезпечні.

Бамбукові шпалери надають залу вишуканість, природне забарвлення. Вони легкі в догляді, прості в експлуатації.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua/

Похожие страницы: