Види профілю і конструкцій алюмінієвих вікон

На сьогоднішній день алюмінієві віконні системи складають чималу частку ринку. Це обумовлено багатьма факторами, в тому числі і різноманітністю виробів. За своїми характеристиками вони аналогічні найбільш поширеним пластиковим вікнам з ПВХ, а за деякими показниками перевершують.

Купить алюминиевый лист вы можете на сайте нашего магазина.

Вікна з алюмінію виготовляються в двох основних варіантах: холодному і теплом. Крім відмінностей профілю, безліч відмінностей має і сама віконна конструкція.

Холодний профіль алюмінієвих вікон передбачає наявність однієї камери, без будь-якого утеплення. Такі конструкції зазвичай встановлюють в нежитлові приміщення - на веранди, в вітрини, не опалювальні підсобні приміщення, їх часто використовують для холодного скління лоджії і балконів. Вони мають полегшену фурнітуру, при цьому вся конструкція також має невелику вагу. Це є одним з переваг сучасних вікон з алюмінієвого профілю.

Теплі алюмінієві вікна мають особливий профіль і ущільнювачі в конструкції, спеціальні термовставки, завдяки цьому відбувається процес регуляції тепловіддачі. Для виробництва вставок використовуються високотехнологічні матеріали - скловолокно і поліамід, коефіцієнт їх теплопровідності нижче, ніж у алюмінію майже в сто п'ятдесят разів. Цей шар не дозволяє їм промерзати навіть при дуже низьких температурах. Часто в подібні алюмінієві системи встановлюють склопакети збільшеної товщини (від трьох до п'яти камер), завдяки чому збільшується теплоізоляція і звукоізоляція. Теплі віконні системи з алюмінію стануть відмінним рішенням для облаштування інтер'єрів заміських будинків, квартир, офісних приміщень.

Крім профілю розрізняються конструкції алюмінієвих вікон. Вони можуть бути глухими, які не мають елементів, що відкриваються, або орними з окремими елементами, що відкриваються.

Для установки в умовах обмеженого простору часто використовують алюмінієві розсувні вікна, рами в таких конструкціях відкриваються і закриваються рухом за спеціальними полози. Для установки на сходові клітки, в комори, підсобки використовуються відкидні алюмінієві вікна, в таких конструкціях відкривається тільки верхня частина. Відкриття поворотних стулок здійснюється в одній площині. Поворотно-відкидні конструкції відрізняються більшою функціональністю, оскільки вони поєднують всі можливості двох типів систем. Найбільш популярним варіантом і поширеним для установки в житлових приміщеннях є комбіновані вікна з алюмінію, коли глухі стулки і вікна, що рами об'єднані в одну систему.

Похожие страницы: