Козирки, дашки від Авангард Майстер

Козирки та дашки зі скла і нержавіючої сталі - це важлива частина у всіх сучасних будівлях. Незважаючи на те, що їх пряма функція, це захист від негоди вхідних дверей, але вони прекрасно прикрашають зовнішній вигляд будівлі, є елементом декору. Конструкція з прозорого скла надає велич і витонченість. На сайті компанії "Авангард Майстер" Ви можете замовити дашок и козирки не витративши багато часу, фахівці допоможуть визначитися з вибором матеріалу.


Якщо Ви будете монтувати скляний козирок при вході, Ви отримаєте не мало достоїнств відразу. Перше, Ви забезпечите відвідувачам приміщення вхід і вихід, які буде комфортним при різних погодних умовах; друге, залучите інтерес людей розкішною, оригінальною і легкою на перший погляд прозорою конструкцією.


Фахівці компанії "Авангард Майстер" надають широкий вибір матеріалу з якого можна виготовити козирки і навіси. На лідируючих місцях знаходяться такі матеріали як полікарбонат і скло. Конструкція з полікарбонату має не велику вартість, але термін служби поступається конструкції зробленої зі скла. Виріб зроблене зі скла буде трохи дорожче, але прослужить дуже довгий срок. 

Замовляючи конструкцію зі скла вона не змінить свого зовнішнього вигляду, навіть через десять років, скло не мутніє і корозія йому не страшна. Скляні козирки мають хорошу стійкість до сильних вітрів, до великого обсягу опадів і різких перепадів температури.
Замовляючи козирки і навіси зі скла в компанії, Ви гарантовано отримуєте відмінну якість і надійність.

Похожие страницы: