Колючий дріт

Колючий дріт являє собою виріб, оснащене шипами і застосовується для зведення огорож на території садових ділянок, промислових підприємств, складів і т. Д. Вона є ефективним загороджувальним бар'єром як для людей, так і для тварин - при спробі пройти крізь таку огорожу порушник може отримати не тільки хворобливі відчуття, але і неглибоку рану. Для того щоб встановити колюче огородження, потрібно або наявність опор, або металеві скоби, за допомогою яких можна зробити з дроту спіраль Бруно.

В нашем магазине представлена колючая проволока по отличной цене.

Особливості виготовлення колючого дроту

Вироби марки КЦ виробляються з низьковуглецевої відпалений металевого дроту зі сталі. Опір заготовки на розрив не повинно бути менше 350 Н / м. Також вказане виріб здатний зберігати свої властивості навіть після 5 перегинів. На заготовку на спеціальному верстаті встановлюються шипи, тимчасовий опір яких не перевищує 1180 Н / мм 2 . Вони повинні щільно сидіти на дроті, максимально допустимий кут їх обороту - не більше 30 про , межа переміщення по основі - не більш відстані між її виступами. Кінці колючих шипів мають загострення з кутом 30 про . За бажанням замовника даний виріб може бути випущено як без покриття, так і з оцинковкой.

Застосування колючого дроту

Як сільськогосподарських загороджень

Огородження, виготовлені з колючого дроту, знайшли широке застосування в сільськогосподарській галузі. Їх використовують для обмеження території для випасу великої та дрібної рогатої худоби. Для установки загородження колючий дріт натягується між стовпами, які встановлені на певній відстані один від одного. Їх розташування і висота безпосередньо залежать від ландшафту - на рівнинах підстави можуть розташовуватися в 40 метрах один від одного, а на пагорбах - не більше 3 метрів.

Як охоронних загороджень

Колючий дріт застосовується і в якості бар'єрів для охорони різних об'єктів і припинення порушень їх кордонів. З цією метою секції готового загородження складаються не тільки з паралельних ліній, але і з двох пересічних, що значно ускладнює проходження такого перешкоди порушником.

Похожие страницы: