Голлівудський стиль в вашому будинку

Просторі вілли з панорамним видом на центр Лос-Анджелеса, розташовані на голлівудських пагорбах спочатку мають свою естетику. В принципі, дана традиція є величезним маркетинговим проектом, адже навіть напис «Hollywood» є всього лише дуже старої задумкою одного ріелтора для залучення уваги саме до його району. Тому голлівудський стиль, як і всі сусідні тенденції, спрямований в першу чергу на красивий, ефектний і «продає» зовнішній вигляд, що окупається.

Выбрать и заказать качественную мебель вы можете на https://mebeltov.com.ua/ru/about-us, здесь вам предложат только самое лучшее.

У вітальні головними козирями є проста, але особливо простора і низькі меблі в стилі мінімалізм, дуже високі стелі, предмети сучасного мистецтва і вихід через величезні скляні двері на тераси з прекрасним видом. Часто присутні дизайнерські стільці, каміни, професійна підсвічування і парадна їдальня група.

Голлівудський стиль в даний момент переживає своє відродження. У дизайні інтер'єру повторюється епоха золотого часу в Голлівуді, повна блиску софітів і справжньою позолоти.

Голлівудський стиль в сучасності вже не є виключно дорогим, а в США їм особливо зацікавилися власники маленьких квартир, адже його витонченість і лаконічне поєднання блиску і мінімалізму може стати ідеальним контрастом на тлі маленької кімнати.

Сам голлівудський стиль має витоки у французькому ар-деко, який в свою чергу заснований на багатьох єгипетських елементах декору. Традиції Стародавнього Єгипту настільки щільно сплелися з європейською класикою, а в США - і з мінімалізмом, що знайти сліди буває досить важко, і все ж вони відчуваються в самій основі.

Однією з основних речей в голлівудському стилі є наявність великої кількості блиску за рахунок глянцевих поверхонь, що відбивають. Цей ефект дизайнери так сильно хочуть збільшити, що навіть стали використовувати меблі, оброблену дзеркалами.

У спальні голлівудський стиль може бути дуже стриманим, адже простір і панорамні вікна займають тут більше половини площі великої кімнати. Особиста ванна кімната і гардеробна для кожного члена сім'ї тут обов'язкові.

Тематичний декор у вигляді постерів з Мерилін Монро, копій статуеток премії «Оскар» або інших, не менш вдалих карикатур на голлівудський спосіб життя, буває дуже до речі, якщо стиль імітується за межами США.

У ванній голлівудський стиль виглядає особливо розкішно - мармур, величезні вікна, блиск і глянсовий мінімалізм тут виглядають так, як ніби тільки що зійшли з обкладинки кращого інтер'єрного журналу.

Похожие страницы: