Будівництво заміського будинку Відео

будівництво заміського будинку

В цій статті представлено вісім відео від самого першого етапу будівництва - проектування будинку до облаштування зовнішніх інженерних систем:

 
Відео поради архітектора з проектування будинку
 

Якщо ви зібралися будувати будинок, то необхідно розуміти, що процес цей дуже ємкий.І на початку будівництва не завадило б продумати архітектурні питання.На цьому етапі підбирається проект для будівництва будинку або котеджу, необхідно щільно працювати з архітектором що б уникнути помилок і промахів.У цьому відео архітектор дає різні поради з архітектури при будівництві будинку або котеджу, подивившись вигляді Ви зможете уникнути більшість важковирішуваних згодом ситуацій пов'язаних з архітектурою Вашого нового будинку.

 
Відео консультації геологів
 

Для того що б строительсто було успішним необхідні підготовчі геологічні роботи.Звичайно даний вид робіт дорогий, але все таки краще передбачити ці роботи, тому що наслідки можуть бути в прямому сенсі руйнівними.Якщо Ви не дасте інформацію про грунті будівельникам, вони закладуть фундамент, який не підходить для даного типу грунту і в гіршому випадку може відбутися руйнування несучих стін.

 

Звичайно можна добути інформацію у товариша, що не далеко будував будинок і запитати у нього, але все таки є свої тонкощі в геологічній розвідці.Та й додатково ці роботи допоможуть знайти Вам воду і грамотно зробити свердловину, а так само визначать рівень грунтових вод.

 
Відео Будівництво фундаменту додому.
 

При будівництві будинку дуже важливо правильно підібрати фундамент.На цьому відео співробітник будівельної фірми допоможе Вам підібрати правильну конструкцію і тип фундаменту.

 

Будівництво основи залежать Того kakom прокинувся nahoditysya землю свій фундамент і Того skolyko deneg Vи smozhete це potratity.

 

Існують такі види або типи фундаментів:

 

Фундамент без підвалу;  
Фундамент з підвалом;  
Фундамент на водонасичених грунтах;  

Возможно, вам понравится:

Курс по Васту. Будівництво
Курс по Васту. Будівництво

Курортний сезон у Криму - 2014: Ялта - путівник, корисні поради, актуальні ціни - Московський комсомолець
На місці Гранд Ялта razvernulos будівництво імператорських палаців та приватних призначає.Ще тоді мешканці та гості Ялти зрозуміли: тут незвичайний ... Заміською, 3 - Вірменська церква (1909-17 рр.); на вул.Пушкінській, 25 - римсько-католицька церква Непорочного ..


Похожие страницы: