Будівництво заміських будинків з клеєного бруса

клееный брусПопулярні проекти будинків з клеєного бруса

 

Всього проектів будинків з клеєного бруса 14 шт.

 

Вся правда про матеріал

 

Вважається, що найкращі дерев'яні будинки будують з клеєного бруса.Правда, даний матеріал більше підходить для житла бізнес-класу, т.к. вартість будівництва виходить майже в 2 рази вище, ніж у сухого профільованого бруса або оциліндрованного колоди.

 

Чим примітний клеєний брус?

 
     
  • Він екологічно чистий, має низьку теплопровідність і забезпечує комфортні температурні умови.Влітку всередині Вашого житлового будинку буде приємна прохолода, а взимку буде тепло.Повітря в такому дерев'яному будинку не застоюється, дихається дивно легко.У приміщенні буде природна вологість, в яку так приємно потрапити після бетонної коробки під назвою "квартира".
  •  
  • Зруби з клеєного бруса відрізняються міцністю і майже не схильні до деформацій.Вологість матеріалу ~ 10%, в той час як у сухого оциліндрованих колод вона знаходиться в районі 20%.Тому схильність до утворення тріщин у таких будов мінімальна, усадка складає всього 1-2%.Можна зводити зруб в один етап - вікна та двері монтуються відразу після будівлі стін.
  •  
  • За рахунок рівних граней, підкреслених природною фактурою дерева, можна не робити внутрішню обробку приміщень.Низький ступінь тріщиноутворення позбавить господарів від реставраційних робіт.
  •  
 

Збудувати свій додому з клеєного Брюс з нами!

 

ви теж хочете його додому з клеєного Брюса в Підмосков'ї? Тоді сміливо звертайтеся в нашу компанію! Ми будуємо будинок клеєного Брюс в Москві і Московській області провів більше 10 років.Подивіться відгуки про нашу роботу.

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з газобетону
Будівництво будинку з газобетону

АПС Домобудівний комбінат - спонсор програми заходів виставки "Дерев'яне домобудівництво" / Holzhaus - Портал Лісовий Мистецтво WOOD.RU
Компанія APS Домобудівний завод, Постійні виставки, виробництво osuŝestvlâet, будівництво і проектування сучасних і багатофункціональних дерев'яних будинків з клеєного Брюс, karkasnyh дому та комбінованих будинків жартів... Виставки, відвідати архітектурний форум "Дні ..

Завершується будівництво котеджного селища "Брусландія". - Advis.ru (прес-реліз)
У екологічно чистому районі Істра Московської підходить до завершення будівництва еліти kottedžnogo село "Bruslandiâ".Придбати житло на базі комплексу можна .. В "Брусландіі" завершується будівництво 12 сучасних будинків з клеєного бруса.

Похожие страницы: