Будівництво заміських будинків в Селищі

будівництво заміських будинків

Купівля нерухомості в успішних селищах, реалізація яких йде з підрядом, обіцяє й забудовнику, і покупцеві чималу вигоду.

 

Забудовник швидше завершить проект, а покупець зможе оселитися в своєму будинку.У Підмосков'ї є кілька десятків комерційно успішних проектів.Експерти ринку назвали самі затребувані на ринку селища економ, пише журнал www.metrinfo. ru у статті «5 кращих селищ економ. За що платимо: будинок + земля + комунікації. Ціни на котеджі від 2 мільйонів рублів ».

 

Сьогодні на ринку заміської нерухомості Московської області знаходиться більше 460 котеджних селищ, а пропозиція самих об'єктів обчислюється десятками тисяч.Але проектів комерційно успішних, де покупці радісно розбирають товар, а продажі йдуть хорошими темпами, не так багато.Головні помилки заміських девелоперів добре відомі: невдале розташування селища (по сусідству з галасливою магістраллю або виробництвом), застарілі проекти будинків, проблеми з підключенням комунікацій, ціни явно програють конкурентам і багато іншого.

 

Найбільш наочний індикатор популярності селища у покупців - це темпи продажів.Ні для кого не секрет, що при широкій лінійці пропозицій покупці підуть до забудовника, який запропонує привабливі умови покупки, а селище за своїми характеристиками дійсно гарний у всіх відносинах.

 

Що ж стосується характеристик домоволодінь, розташованих в таких селищах, - це переважно будинки, побудовані з бруса, оциліндрованої колоди або за каркасною технологією.На сьогодні на ринку середня вартість квадратного метра каркасного будинку складає 15 тис.руб., з оциліндрованих колод - 20 тис. руб.

 

Найбільш затребуваний розмір земельної ділянки становить 10 соток.При цьому найчастіше на купівлю землі люди готові витратити 1-4 млн руб.Основний попит припадає на ділянки, розташовані в межах 30 км від МКАД.У цьому випадку покупці розраховують, що після будівництва будинку вони зможуть проживати за містом постійно.Також попитом користуються ділянки далі 100 км від МКАД - в цьому випадку люди купують ділянки, щоб їхати на дачу влітку і відпочивати в мальовничих місцях.Основну частку продажів становлять ділянки без підряду або з підрядом за ціною до 10 млн рублів, пише журнал www.metrinfo. RU.

Возможно, вам понравится:

МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ
МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ

Без уваги не залишиться жодне побажання жителів - Тихвін он-лайн
На вулицях сільській провів grejdirovanie дорозі. Поряд з дитячим майданчиком ..

Похожие страницы: