Будівництво заміських будинків Дач

Будівництво заміських будинків

На думку експертів, новий законопроект, що регламентує дачне будівництво, призведе до переділу ринку індивідуального житла.

 

Таку точку висловили в бесіді з РБК ряд опитаних експертів.Нагадаємо, що напередодні Міністерство регіонального розвитку опублікувало законопроект, що передбачає фактичну заборону індивідуального житлового дачного будівництва на сільгоспземлях і землях поза межами населених пунктів.Крім того, документ передбачає, що забудовники будуть зобов'язані отримувати дозвіл на надану проектну документацію дач.У самому міністерстві відмовилися прокоментувати законопроект.

 

За словами генерального директора групи "Земер" Іллі Терентьєва, "законопроект може революційно вплинути на ринок заміської нерухомості, так як чітко розділяє сільгоспземлі, на яких можна тільки орати, а на землепоселеніях - тільки будувати".Він нагадав, що нинішнє законодавство дозволяє будувати будинки на землях сільгосппризначення.За даними І. Терентьєва, зараз в Московській області близько 150 селищ без підряду, що представляють собою поле, розділене на маленькі ділянки по 10 соток."На цих ділянках можна будувати все, що хочете. Велика частина таких селищ якраз знаходиться на сільгоспземлях", - пояснив він.

 

Таким чином, у разі прийняття даного законопроекту, люди не зможуть побудувати на таких ділянках нічого, а законопроект не передбачає будь-якої амністії."Моя думка, - його не пропустять в цьому виді, і він буде істотно доопрацьований", - пояснив І.Терентьєв, додавши, що в такому випадку може з'явитися величезна кількість ошуканих дачників.На думку голови "Земер", необхідно, щоб всі існуючі селища були амністовані або за невелику доплату переведені в категорію землепоселеній.

 

Як повідомив юрист компанії Penny Lane Realty Сергій Поправка, інформація про те, що подібний законопроект готується, була."Наскільки я знаю, Мінекономрозвитку РФ досить давно хотіло спростити порядок поділу земель на категорії.А поштовхом до розвитку теми послужила постанова Конституційного суду РФ, яким громадянам дозволили оформляти постійну реєстрацію (те, що раніше називалося пропискою) у своїх дачних будинках ", - пояснив він.

Возможно, вам понравится:

Заміська мрія - Етапи
Заміська мрія - Етапи

Промсвязьбанк пропонує іпотеку на покупку заміської нерухомості - Нерухомість Індикатори ринку
07/25/14: Іпотечний калькулятор PromSviazBankr пропонує придбати сільській власності.. Кредит надається на купівлю споруджуваного (програма «Новий дім») і готового таунхауса / будинку із земельною ділянкою (програма «Готовий будинок»), повідомляє прес-служба банку.Сума кредиту в рамках ..

Похожие страницы: