Будівництво Криниці на заміській ділянці

Hqdefault.jpg
ЩО ВИБРАТИ КОЛОДЯЗЬ або свердловини  
Якщо у сусідів уже є колодязі, завдання полегшується: можна встановити, на якій глибині залягає вода, визначити її кількість і якість.Поцікавтеся, як швидко заповнюються наявні колодязі, якщо повністю відкачати воду, на якому рівні вона знаходиться в суху пору року.Якщо ж ви "першопроходець", доведеться бурити розвідувальну свердловину.  
Глина, пісок, супісок та інші породи залягають в землі пластами.Одні з них насичені водою (водоносні) і «віддають» її при розтині, інші складаються з водотривких порід, які воду не містять і не пропускають.Шари водопроникних порід мають порожнечі, вони пронизані порами, тріщинами, по яких вода тече від більш високих місць до більш низьким.Такі пласти називаються водоносним горизонтом. Він зазвичай займає площу в кілька квадратних кілометрів, так що ніяких «жив», про які люблять розмірковувати "знаючі люди", в природі не існує.Якщо в радіусі 200-300 метрів від вашої ділянки є хороші колодязі, напевно і у вас теж буде вода.
Але водоносні горизонти залягають на різній глибині. Так, в межах Мещерської низовини вони всього лише в метрі-двох від поверхні, а в районі Клинское-Дмитрівській гряди «зариватися» доведеться на два десятки метрів.Тобто межі верхнього водоносного горизонту дуже невизначені."Товщина" його, як правило, невелика: до 40 метрів. У цьому найближчому до поверхні горизонті копають колодязі і бурят дрібні свердловини.Воду доводиться шукати, і прогнози про її наявність і глибині залягання можна давати тільки по пробурених свердловинах і криниць.Інші методи гідрогеологи не вважають цілком достовірними. Верхній горизонт не так багатий водою, як нижні, і невідомо, чи надовго вистачить знайденої води при інтенсивному споживанні - на сто років або на півроку.Нижній, вапняковий горизонт, залягає на глибині від 40 до 200 метрів.Вода тут є завжди, і її багато.  
Розрізняють три види підземних вод: верховодка, грунтові та артезіанські.
Верховодка - найближчі до земної поверхні підземні води.Для водопостачання їх не використовують, так як, просочуючись через грунт, вони не встигають очиститися від забруднень.Запаси верховодки невеликі і залежать від кількості опадів, що випадають.Періодично накопичуючись, вони поступово зникають за рахунок випаровування або перетікання у більш глибокі шари.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Офісна нерухомість 2014: провідні тенденції року - Нові Хроніки
Зручне розташування, різні комунікації, відмінна інфраструктура, ремонт європейського рівня і меблювання, придбана в інтернет-магазині nalchik.kabinetof.ru, - і невеликий офіс може сміливо конкурувати навіть із спеціалізованими бізнес-центрами.Респектабельний офіс з ..

Похожие страницы: