Будівництво Цегельних Заміських Будинків

кирпичный дом ТОВ

 

Міцність Дизайн, Міцність, стійкість і благополуччя Достаток HOST.Залишається тільки додати - щасливі спадкоємці. Ось що одразу спадає на думку, коли бачиш красивий, добротний, якісно побудований заміський цегляний будинок.

 

Те, що цегляні будинки мають цілу низку незаперечних переваг, доведено багатовіковою практикою використання цегли в якості будівельного матеріалу при будівництві будинків.І одне з головних тому доказів - неповторна і чудово збереглася архітектура нашого історичного Санкт-Петербурга і його не менш знаменитих передмість.

 

будинок з цегли не горить, не gniet НЕ podveržen zaraženiû mikroorganizmami, ему не бояться ураганів.

 

Професійно побудований цегляний будинок повинен простояти без капітального ремонту мінімум 100 років.Які ж ще аргументи, окрім наявності фінансових коштів, потрібні для прийняття рішення на користь будівництва саме цегляного заміського будинку?

 

Цегляний будинок, стилізований під терем

Декоративне оздоблення звисів покрівлі та обрамлення віконних і дверних прорізів.Архітектурно-декоративне обрамлення вхідних груп і терас.  

дом из пустотного кирпича Цегляний будинок (котедж) з порожнистої цегли

Комбінована облицювання стін будинку трьома видами цегли.Покрівля з натуральної глиняної черепиці з керамічним випалюванням.  

Цегляний будинок з еркером і балконом

Еркер будинку виконаний з античного колотого цегли.Стіни складені з німецького цегли компанії Klinker. Видима частина цокольного поверху облицьована штучним каменем.

Двоповерховий кам'яний будинок з цегли

Цегляний двоповерховий будинок з порожнистої цегли компанії Knauf.

кирпичный двухэтажный дом Процес будівництва цегляного будинку

Будівництво будинку з пустотного червоної цегли.Будинок утеплює пінополістиролом 50 мм, облицьований декоративною плиткою компанії Eurokam, а також декоративною штукатуркою "короїд".

в будівлі додаткова будинок (котеджі), будинки з цегли priobretaût Big популярності.Стіни таких будинків виконують, як правило, у вигляді суцільної кладки, яка може бути доповнена різноманітними декоративними деталями: декоративною цеглою різних відтінків, натуральним природним каменем, мореним деревом або штучними матеріалами, що імітують натуральний камінь (Євроком).

 

Будівництво цегляних будинків, котеджів - більше dlitelnyj процес, ніж будинків з газобетону.Але слід розуміти, що кладка цегли - копітка трудомістка робота, особливо коли передбачається зовнішньої обробки стін будинку.Для такої роботи потрібні досвідчені кваліфіковані фахівці.

 

Для порівняння: один кубометр кладки газобетонних блоків обійдеться в 1, 5 - 3 рази дешевше такого ж обсягу цегляної кладки.Мікроклімат у таких будинках, безумовно, поступається цегляним будинкам, так як цегляні будинки дихають.Цегла, одержуваний з глини, характеризується абсолютною екологічністю.А основа газобетону - цемент. Але якщо матеріальні витрати грають для вас істотну роль, тоді робіть свій вибір на користь газобетону.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Офісна нерухомість 2014: провідні тенденції року - Нові Хроніки
Зручне розташування, різні комунікації, відмінна інфраструктура, ремонт європейського рівня і меблювання, придбана в інтернет-магазині nalchik.kabinetof.ru, - і невеликий офіс може сміливо конкурувати навіть із спеціалізованими бізнес-центрами.Респектабельний офіс з ..


Похожие страницы: