ЯК ВИБРАТИ ОФІС ДЛЯ БІЗНЕСУ

Театр розпочинається з вішалки, а фірма – з офісу. Відвідувачеві достатньо кількох хвилин, щоб оцінити статус компанії та прийняти рішення про доцільність подальшої співпраці. Безкоштовним газуванням тут не обійтися: хороший офіс – це щось більше, ніж зручні меблі та якісний ремонт. Як вибрати приміщення для офісу, керівництво компанії вирішує самостійно, виходячи з конкретних вимог та фінансових можливостей, але загалом пріоритети залишаються незмінними: максимальна зручність і для співробітників, і для відвідувачів.

Компанія "оптіма плаза" на своєму сайті https://optima-plaza.com.ua/ пропонує широкий вибір офісів в оренду.

Зміст власне офісу не завжди економічно виправданий: далеко не всі компанії можуть дозволити собі викупити у власність навіть невелике приміщення. Часом витрати на ремонт, облаштування, охорону та комунальні платежі повністю з'їдають річний прибуток: саме з цієї причини оренда офісу в Москві – одна з найбільш популярних послуг на ринку комерційної нерухомості.

Офіс з погляду співробітника

Менеджери проводять на робочому місці щонайменше 8 годин, і навколишня атмосфера багато в чому сприяє тому, щоб день не скінчився нервовим зривом. За результатами опитувань, для офісних співробітників важливі такі фактори:

зручне розташування, бажано поблизу зупинок громадського транспорту;

висока технічна оснащеність (телефонія, швидкий інтернет, в ідеалі резервне електропостачання);

гарна ергономіка (вдале планування, достатнє освітлення, низький рівень шуму, оптимальні параметри мікроклімату);

режим роботи офісного центру (бажано – до останнього співробітника);

додаткові зручності (кафе, банкомати, кімнати їди);

наявність конкурентів: якщо їхні офіси розташовані на заваді відвідувачів, є ймовірність, що клієнт просто не дійде до потрібного приміщення.

Хороший керівник обов'язково намагатиметься створити умови, щоб співробітники працювали з повною віддачею.

Офіс з погляду клієнта

Хоч як парадоксально, але чимало корисних порад, як обрати офіс для оренди, можуть дати і відвідувачі. В умовах високої конкуренції невдале розташування – одна з основних причин, через які компанія втрачає потенційних клієнтів.

Зручні під'їзні шляхи та наявність паркувань – неодмінна умова для респектабельних бізнес-партнерів. Бажано, щоб у кроковій доступності знаходилися адміністративні та контролюючі органи, банки, солідні ресторани.

Сучасні офісні центри обов'язково оснащені ліфтами, навіть якщо висота будівлі не перевищує 3 поверхи. Особлива повага викликає турбота про відвідувачів з обмеженими можливостями: пандуси, відсутність високих порогів, широкі коридори – це явна ознака піклування про людей.

Природно, для відвідувачів важлива внутрішня культура офісного центру: пропускний режим, наявність довідкової інформації, приємні дрібниці у вигляді склянки прохолодної води або кілька хвилин відпочити в зручному холі.

Похожие страницы: