Вибираємо електростанцію

Основна різниця цін на електростанції однієї потужності залежить від установки на них різних за класом двигунів, що визначає в кінцевому підсумку термін служби всього електроагрегату. Середній час напрацювання на відмову електрогенератора набагато вище, ніж у двигуна.

На сайте promobud.ua вы можете выбрать и купить дизельный генератор, который отличного качества и надежный.

Тому клас міні-електростанцій безпосередньо залежить від встановленого на неї двигуна.

Останні, в свою чергу, діляться на:

- Двигуни з алюмінієвим блоком циліндрів і бічним розташуванням клапанів. Їх характеризує невеликий моторесурс (500 годин), а й низька ціна вигідно відрізняє їх від своїх більш професійних конкурентів.

- Двигуни з чавунною гільзою циліндрів і бічним розташуванням клапанів з моторесурсом 1500 годин; належать до класу напівпрофесійних двигунів.

- Двигуни з чавунними гільзами циліндрів і верхнім розташуванням клапанів, подачею масла до деталей під тиском; належать до класу професійних двигунів з моторесурсом 3000 годин.

- Дизельні двигуни - відрізняються великим (в 2-3 рази) моторесурс і більш економічною витратою палива.

З усього перерахованого вище випливає, що якщо Вам потрібна електростанція для короткочасних робіт, наприклад для виїзду на пікнік або для підключення електрогазонокосілкі, варто вибрати електростанцію з недорогим двигуном. Не варто лякатися на перший погляд її невеликого моторесурсу, при більш детальному підрахунку часу, необхідного для експлуатації електростанції напевно знадобиться 5, 10 а то і більше років для повного вироблення її мотогодин. Наприклад, якщо протягом року використовувати такі електростанції в літню пору (3 місяці) по дві години кожен день, Їх моторесурсу вистачить майже на 4 роки. А якщо експлуатувати їх через день, або того рідше? При низькій вартості таких електростанцій, вони цілком себе виправдовують за період їх експлуатації.

Для більш тривалих робіт варто вибирати електростанції з напівпрофесійним двигуном, такі електрогенератори підійдуть як для подачі напруги в власну майстерню, так і на невелику будівельний майданчик. Можливо їх використання в якості резервних джерел живлення, при короткострокових зникнення напруги в мережі за другою або третьою схемою енергозабезпечення (резервна або безперебійна). Важливо пам'ятати тільки, що якщо Ви хочете зробити систему автоматичного запуску і зупинки електростанції при зникненні напруги, необхідно купувати електростанцію з електрозапуском.

Серія професійних електростанцій розрахована на їх інтенсивну експлуатацію. Такі електроустановки сповна оцінять справжні професіонали.

Дизельні електростанції включають в себе всі перераховані вище характеристики. Завдяки їхньому високому ресурсу вони можуть працювати і як постійне джерело живлення.

Похожие страницы: