У чому переваги і недоліки квартир малоповерхових будинків?

Плюси і мінуси життя в малоповерхових будинках

Багато городян мріють змінити міську квартиру на "будиночок в селі". Життя на природі, серед вікових сосен або на березі лісового озера представляється для жителів мегаполісу бажаною зміною обстановки.

Купити квартиру по акції ви можете на https://teremki-bud.com.ua/events та вибрати квартиру з гарним плануванням

Вирішенням питання може стати придбання нерухомості в одному з малоповерхових проектів, які у великій кількості реалізуються сьогодні в Московській області. До них відносять будь-які будинки, висота яких не перевищує 4-х поверхів, а саме:

котеджі;

дуплекси;

таунхауси;

багатоквартирні будинки малої поверховості.

За кордоном такий формат будівництва є переважаючим. У нашій країні поки віддається перевага багатоповерховим проектам точкової (в уже існуючих кварталах) або комплексної забудови. Такі мікрорайони являють собою "місто в місті" і включають, крім житлових висоток, об'єкти соціальної інфраструктури.

Малоповерхове будівництво - формат майбутнього?

Малоповерхове будівництво до недавнього часу велося головним чином в невеликих населених пунктах. Але сьогодні цей ринок розвивається стрімкими темпами. Забудовникам вигідно розширювати його через порівняно невисокою собівартості подібних проектів, а у покупців така нерухомість набуває популярності завдяки більш доступному бюджету і спокусі вирватися із задушливих обіймів мегаполісу.

Малоповерхове будівництво набуло поширення головним чином в районах, що межують з великими містами. Такі будинки призначені для жителів, які втомилися від шуму і суєти, або тих, хто поки не може дозволити собі купити міську квартиру. Для цих категорій населення котедж або таунхаус - компромісний варіант для вирішення квартирного питання в умовах кризи. З кожним роком частка малоповерхового житла в Московській області зростає, і це один з пріоритетів містобудівної політики керівництва регіону.

Найчастіше заміські селища представляють собою змішані проекти, в яких представлені, поряд з котеджами, також таунхауси і будинки в кілька поверхів. Така концепція дозволяє розширити коло потенційних покупців, яким на вибір представляється будинку різних типів, поверховості та вартості. Як і будь-який інший будівельний проект, малоповерхові будинки мають свої переваги і недоліки, але плюсів, на наш погляд, набагато більше.

Хороша екологія, неквапливий темп життя

Одним з основних і безперечних переваг є близькість до природи і хороша екологія. Зазвичай такі будинки будуються в місцях, віддалених від промислових виробництв, на лоні природи. У їх жителів є можливість дихати чистим повітрям і милуватися прекрасними пейзажами в будь-який час року. Найчастіше малоповерхові будинки зводяться в адміністративних межах приміських сіл і селищ. Життя тут тече неспішно, всюди панують спокій і тиша, не порушується міським шумом.

Низька щільність населення - великий плюс для тих, хто прагне до самоти. Живучи за містом, можна уникнути зустрічі з безліччю людей, на відміну від жителів мегаполісу, які за межами будинку змушені контактувати з великою кількістю незнайомців.

А якщо взагалі не хочеться нікого бачити, то жителі малоповерхових селищ завжди мають можливість вибратися на природу, де їх самотність буде порушувати тільки пташиний щебет і шум листя.

Похожие страницы: