Кухня студія, поєднана з вітальнею і їдальнею в приватному будинку

Останнім часом в приватних будинках економ класу стало популярним робити приміщення денної зони відкритими, поєднуючи кімнати один з одним широкими прорізами або поєднуючи різні функціональні зони в одному обсязі - Загалом відкритому просторі, не разделяемом перегородками.

Створіть будинок своєї мрії разом з http://akvilonpro.ua/, Ви можете замовити проект будинку у фахівців будь-якої складності за вигідною ціною.

У просторих приміщеннях легше дихається, вони дають відчуття свободи. З'єднання і об'єднання приміщень зменшують площу коридорів і холів, забезпечують більшу зручність і комфорт життя в будинку, а також дозволяє створити неповторний інтер'єр в цих кімнатах.

Найпопулярніший варіант об'єднання приміщень в будинку - це кухня, відкрита в бік спальні. Таке планування створює в будинку простору денну зону, а також робить можливим спілкування між людьми, які знаходяться в приміщеннях цієї зони.


Процеси приготування їжі в сучасній кухні проходять досить швидко. Виділення і поширення неприємних запахів і інших шкідливих умов мінімально. Відокремлювати кухню від інших приміщень з цієї причини немає особливої необхідності.

Їду на кухні, як правило, готує господиня або господар будинку. Позбавляти їх контакту з іншими домочадцями на час готування не гуманно.

Зручно, коли їдальня розташована між кухнею та вітальні. З кухні сервірують стіл і подають страви. З вітальні домочадці і гості переходять до їдальні. Таке розташування приміщень денної зони відповідає природному ходу подій.

Життя в їдальні триває і після закінчення трапези.

Слід враховувати, що відкрита кухня вимагає підвищеної уваги до підтримки там чистоти і порядку. А звуки і запахи з кухні можуть заважати гостям і домочадцям в вітальні.

Існує кілька варіантів планування будинку з суміщенням кухні, їдальні і вітальні. Ці варіанти відрізняються ступенем відкритості кухні в сторону спальні.

Ступінь відкритості кухні диктує також певні вимоги до інтер'єру суміщених приміщень.

Похожие страницы: