КРАЩІ ВАРІАНТИ УСТАНОВКИ КОНДИЦІОНЕРА

Більшість жителів нашої неосяжної Батьківщини, так чи інакше, стикаються з проблемою літньої спеки! Кожен з нас розуміє, що найкращим порятунком від спеки в квартирі є спліт-система. Процес її покупки супроводжують два основних питання - де встановити кондиціонер в квартирі і яку модель вибрати ? Сьогодні я розповім про найбільш вдалі варіанти розташування кондиціонера.

Купити керамічний обігрівач ви можете на сайті https://www.ecoalt.km.ua/product-category/keramichni-obigrivachi-dimol/ за вигідною ціною.

Коли ми тільки плануємо придбання «спліта», багато хто навіть приблизно не уявляють, в якому місці квартири він повинен розташуватися. Ми вперше замислюємося, а куди ж взагалі можливо поставити пристрій, щоб воно правильно і ефективно працювало. У багатьох людей в голові «народжуються» дві версії:

перша - це установка одного великого кондиціонера на всю квартиру (зазвичай десь в коридорі);

друга версія - це установка одного або декількох спліт-систем в певних кімнатах.

Я дотримуюся другого варіанту, коли «спліт» розраховується на одну кімнату. А ще краще, коли його потужність враховує маленький запас. Тоді і сусідні кімнати можуть частково забезпечуватися прохолодою.

Розташування декількох кондиціонерів в основних кімнатах

Такий варіант розміщення «спліта» має 3 важливі переваги:

В потрібної кімнаті (при закритих дверях) буде найбільш точно підтримуватися комфортна для вас температура. Саме точна настройка температури під час сну ДУЖЕ ВАЖЛИВА для здоров'я, а не тільки для комфорту.

Якщо в основних кімнатах будуть встановлені «кондери» (з правильно підібраною потужністю ), то і вся квартира (включаючи коридор) буде забезпечена прохолодою, коли це буде потрібно .

Протягом дня будуть охолоджуватися тільки ті кімнати, в яких ви проводите основний час. Немає сенсу «студити» всю квартиру, коли весь день ви проводите в одній кімнаті. Наприклад, при зустрічі гостей можна всю квартиру забезпечити прохолодою, а вночі підтримувати температуру лише в спальних кімнатах.

Установка одного великого кондиціонера в коридорі

Варіант установки кондиціонера в коридорі теж має право на життя! Основним плюсом в такій установці є те, що виключається вплив прямого холодного потоку на людей. Але ВЕЛИКИМ мінусом є те, що буде складно домогтися «правильної» температури в окремих кімнатах (точна температура дуже важлива для здоров'я). Кожен випадок такого монтажу потрібно розглядати окремо. Але врахуйте, що:

Ціна одного великого спліта порівнянна з ціною декількох менш потужних пристроїв;

Вартість установки великого «кондера" не менше вартості монтажу декількох маленьких блоків;

Блоки потужних кондиціонерів більші, важкі і працюють голосніше. При їх розташуванні і кріпленні все це необхідно враховувати;

Вихід з ладу єдиного кондиціонера в коридорі призведе до відсутності клімату в усій квартирі. Запчастини та ремонт, швидше за все, обійдуться дорожче;

Монтаж кондиціонера в коридорі найбільш складна і відповідальна операція. Необхідно врахувати всі нюанси:

правильно підібрати потужність пристрою;

подбати про надійне виведення конденсату (висновок дренажу в каналізацію має свої особливості);

електроживлення для потужного кондиціонера підвести від щитової (варіанти «харчування» від розеток вже не підійдуть);

врахувати габарити і вага блоків при монтажі;

врахувати кількість холодоагенту на всю «трасу».

Похожие страницы: